Gå til hovedindhold

Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer

VikanRengøringsmidlerEAN: 5705025476001
Pris fra 99 krtil 129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan DampDry 31 mikrofibermoppe, Lomme, 40 cm, Grå
-22%99 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan DampDry 31 mikrofibermoppe, Lomme, 40 cm, Grå billede

Produktinformation

DampDry 31-moppen opsamler støv og snavs med statisk elektricitet i tør tilstand og rengør grundigt let- til mediumsnavsede områder i våd tilstand.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705025476001
Varenr.: 590632
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer
-20%101 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer billede

Produktinformation

Vores tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, er det perfekte redskab til dig, der ønsker effektiv og grundig rengøring af dit hjem. Den er designet med mikrofiber materiale og praktiske lommer, der gør rengøringen hurtig og effektiv.DampDry 31-moppen er ide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Mopper og klude
EAN: 5705025476001
Varenr.: 55004758049144
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan dampdry 31 mikrofiber mop lomme 547600 5 stk.
129 kr
Til butik
Vikan dampdry 31 mikrofiber mop lomme 547600 5 stk. billede

Produktinformation

Vikan dampdry 31 mikrofiber mop lomme 547600 5 stk. Kombinationsmoppe til både tør og fugtig rengøring. Denne effektive microfiber er særdeles velegnet til glatte, behandlede gulve, i miljøer hvor der stilles særligt høje krav til rengøringskvalitet

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5705025476001
Varenr.: 5705025476001

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk99 kr99 krKøb
2Sikkerhedsgiganten101 kr101 krKøb
3Hobbix129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer

PriceData har fulgt prisen på Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer i 155 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Tør- og fugtmoppe, Vikan DampDry 31, grå, mikrofiber, 40 cm, med lommer - 40 cm | Mopper og klude | Mopper | Moppesystemer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202699 kr2 kr (2%)
30. maj 2026101 kr2 kr (2%)
23. maj 202699 kr2 kr (2%)
22. maj 2026101 kr2 kr (2%)
15. maj 202699 kr2 kr (2%)
14. maj 2026101 kr2 kr (2%)
2. maj 202699 kr2 kr (2%)
1. maj 2026101 kr2 kr (2%)
18. apr. 202699 kr27,25 kr (22%)
17. apr. 2026126,25 kr27,25 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret