Gå til hovedindhold

Boligcenter Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun

BoligcenterSengetæpperEAN: 8721158279828
Pris fra 859 krtil 880 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (2% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun
-38%859 kr
Før 1.377 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun billede

Produktinformation

Four Seasons White Duvet er en skøn kombination af luksus og praktikalitet, med et 2-i-1 design, der klarer dig hele året rundt. Dens smarte rektangulære form og quiltede finish giver ren blødhed og styrke. Tænk bare på at synke ned i de bløde lag—det bliver din favorit til hyggelige nætter i dit fristed. Den klassiske hvide farve passer til alt og skaber en afslappet stemning med et pænt touch af elegance. Premium Materialer: Denne dyne har et betræk i 100% bomuld, fyldt med 30% dun og 70% fjer. Denne super kombination holder dig varm, samtidig med at den er åndbar og perfekt til alle sæsoner.Inkluderet Funktioner: To dyner kan let klipses sammen, så du kan blande og matche som du vil. Denne feature gør det muligt at justere, hvor varm eller kold du vil være alt efter vejret.Overvejet Konstruktions: Kasse-stik designet holder fyldet på plads og sikrer jævn varmefordeling. Denne omhyggelige håndværk gør, at den holder længere, mens den giver konstant varme.Anbefalede Anvendelser: Perfekt til alle slags soveværelser, er denne dyne fantastisk til komfortable rum. Dens alsidighed sikrer, at du sover godt gennem kolde vintre og varme somre hele året.Pleje & Vedligeholdelse: Kan maskinvaskes op til 40°C, så det er nemt at holde den ren. Bare adskil lagene til vask, og giv den et blidt klap efter vask for at få den til at puffe op igen. Farve: HvidMateriale: DunSamlede dimensioner: 240 x 200 CM (W x L)Vægt: 4.6 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:2-i-1 DyneAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengetæpper
Vægt: 5.11g
EAN: 8721158279828
Varenr.: 1705465
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun
-37%879 kr
Før 1.397 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetæpper
Størrelse: 240 x 200 cm
Vægt: 5.11g
EAN: 8721158279828
Varenr.: 1705465
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun
-37%880 kr
Før 1.397 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengetæpper
Størrelse: 240 x 200 cm
Vægt: 5.11g
EAN: 8721158279828
Varenr.: 1705465
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
2-i-1 Dyne Hvid 240 x 200 cm Fjer
880 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK859 kr859 krKøb
2Livera DK879 kr948 krKøb
3Vivas DK880 kr949 krKøb
4DesignShoppen880 kr880 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun

PriceData har fulgt prisen på Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun i 140 dage. Laveste pris i perioden er 843 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.039 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 927 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Tæpper & dyner Hvid 240 x 200 cm Dun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026859 kr21 kr (2%)
19. apr. 2026880 kr159 kr (15%)
18. apr. 20261.039 kr159 kr (18%)
17. apr. 2026880 kr159 kr (15%)
16. apr. 20261.039 kr159 kr (18%)
28. mar. 2026880 kr159 kr (15%)
26. mar. 20261.039 kr159 kr (18%)
16. mar. 2026880 kr60 kr (6%)
9. mar. 2026940 kr99 kr (10%)
8. mar. 20261.039 kr99 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret