Gå til hovedindhold

System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml

System 4ShampooEAN: 6417150024437
Pris fra 121 krtil 232 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
System 4 Bio Botanical Shampoo 250 ml
121 kr
Til butik
System 4 Bio Botanical Shampoo 250 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: System 4
Kategori: Gamepads
Farve: 2
Artikel nr.: 11330
EAN: 6417150024437
Varenr.: 24129011
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml
-35%129 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml billede

Produktinformation

System 4 Bio Botanical Shampoo er udviklet specielt til dem der har problemer med mangelende hårvækst eller decideret hårtab, og både til mænd og kvinder. Denne shampoo indeholder urteekstrakter, hvilket hjælper den til aktivt at **stimulere hårvæksten**,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: System 4
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 6417150024437
Varenr.: 26633
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
System 4 B Bio Botanical Shampoo 250 ml
129 kr
Til butik
System 4 B Bio Botanical Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

🌿 Understøtter en sund hovedbund · Ideel ved tendens til udtynding · Ren, frisk fornemmelse Giv hovedbunden et målrettet boost med en stimulerende rens, der skaber de bedste betingelser for stærkere og fyldigere hår. System 4 B Bio Botanical Shampoo arbejder effektivt i hovedbunden, hvor den hjælper med at fjerne ophobninger og overskydende talg, så rødderne får luft og håret efterlades let, rent og velplejet. Fordele Skånsom, men grundig rens, der fjerner talg, flager og stylingrester. Understøtter hovedbundens naturlige balance – et vigtigt fundament for sund hårvækst. Giver en opfriskende fornemmelse uden at udtørre. Efterlader håret let, luftigt og med naturlig glans. Velegnet til både kvinder og mænd samt til forskellige hårtyper. Sådan bruger du produktet Gør hår og hovedbund grundigt våde. Fordel en lille mængde shampoo i hovedbunden og massér blidt i 1–2 minutter. Lad eventuelt virke et kort øjeblik for optimal effekt. Skyl grundigt og gentag om nødvendigt. Brug regelmæssigt, 2–4 gange om ugen eller dagligt efter behov. God til Tendens til hårudtynding og øget fældning. Ubalanceret, fedtet eller skællende hovedbund. Hår, der føles tungt eller mat på grund af ophobninger. Resultat Ved konsekvent brug opleves en mere afbalanceret hovedbund, færre synlige flager og et hår, der fremstår renere, stærkere og mere fyldigt fra rod til spids. Tips Massér med rolige, cirkulære bevægelser for at stimulere blodcirkulationen i hovedbunden. Afslut med balsam i længder og spidser for at bevare volumen ved rødderne. Undgå meget varmt vand, som kan irritere en sensitiv hovedbund.

Produktspecifikationer

Mærke: System 4
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 6417150024437
EAN: 6417150024437
Varenr.: 6417150024437
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SIM Sensitive System 4 Bio Botanical Shampoo (250ml)
191 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
SIM Sensitive System 4 Bio Botanical Shampoo 250 ml
218 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sim Sensitive Bio Botanical System 4 Shampoo 250 ml
232 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK121 kr160 krKøb
2NiceHair.dk129 kr129 krKøb
3Beautycos DK129 kr158 krKøb
4Bangerhead DK191 kr191 krKøb
5NordicFeel DK218 kr218 krKøb
6Lyko DK232 kr232 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml

PriceData har fulgt prisen på System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for System 4 B Bio Botanical Shampoo For Hair Loss 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026121 kr8 kr (6%)
15. maj 2026129 kr8 kr (7%)
9. maj 2026121 kr8 kr (6%)
22. apr. 2026129 kr20 kr (18%)
26. feb. 2026109 kr20 kr (16%)
20. feb. 2026129 kr33 kr (34%)
11. feb. 202696 kr32,05 kr (25%)
7. feb. 2026128,05 kr32,05 kr (33%)
27. jan. 202696 kr28 kr (23%)
26. jan. 2026124 kr28 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret