Gå til hovedindhold

Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1

SynologyEAN: 4711174724109
Pris fra 1.255 krtil 1.519 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1255 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology E10G30-T1 Netværksadapter 10000Mbit/s Ledningsført
1.255 kr
Til butik
Synology E10G30-T1 Netværksadapter 10000Mbit/s Ledningsført billede

Produktinformation

Synology E10G30-T1 - Netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 10Gb Ethernet x 1

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: E10G30-T1
EAN: 4711174724109
Varenr.: 1003890696
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1
1.263 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Synology E10G30-T1 10GbE netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil
1.499 kr
Til butik
Synology E10G30-T1 10GbE netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil billede

Produktinformation

Synology E10G30-T1 - Netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil - 10Gb Ethernet x 1GenereltEnhedstype: NetværksadapterGrænseflade (bus) type: PCI Express 4.0 x8Model: Indstikskort - lavprofilPCI-specifikationsrevision: PCIe 4.0NetværkDataforbindelsesprotokol: 10 Gigabit EthernetDataoverførselshastighed: 10 GbpsEgenskaber: TCP/IP checksum offloadUDP/IP checksum offloaddatatransportJumbo Frames-support (op til 9000 byte)Forbindelsesteknologi: KabletKabeltype: Ethernet 10GBase-TNetværks/overføselsprotokol: TCP/IP, UDP/IPOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3xIEEE 802.3uIEEE 802.3abIEEE 802.3bzIEEE 802.3anPorte: 10Gb Ethernet x 1Ekspansion / KonnektivitetInterface: 1 x 10GBase-T - RJ-45DiverseUdstyr inkluderet: Simpelt beslag, beslag i fuld højdeMål og vægtBredde: 1.3 cmDybde: 6.81 cmHøjde: 8.2 cmProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 5 årMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 5 - 95% RHMaks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Kategori: Netværk
Vægt: 0.14g
EAN: 4711174724109
Varenr.: 2173435
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology E10G30-T1 10GbE netværksadapter - PCIe 4.0 x8 lavprofil
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.255 kr1.255 krKøb
2Proshop DK1.263 kr1.263 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1

PriceData har fulgt prisen på Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1 i 63 dage. Laveste pris i perioden er 1.255 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.294 kr.

Den nuværende pris på 1.255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Synology E10G30-T1 - network adapter - PCIe 4.0 x8 - 10Gb Ethernet x 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.255 kr33 kr (3%)
22. maj 20261.288 kr33 kr (3%)
16. maj 20261.255 kr29 kr (2%)
15. maj 20261.284 kr137 kr (10%)
13. maj 20261.421 kr121 kr (9%)
30. apr. 20261.300 kr2 kr (0%)
17. apr. 20261.298 kr15 kr (1%)
16. apr. 20261.283 kr4 kr (0%)
5. apr. 20261.279 kr4 kr (0%)
3. apr. 20261.283 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret