Gå til hovedindhold

Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk

BrotherSymaskinerEAN: 4977766771146
Pris fra 897 krtil 979 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 860 kr 29. maj

Sammenlign priser på Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 897 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother X14S Symaskine Blå
897 kr
Til butik
Brother X14S Symaskine Blå billede

Produktinformation

Brother X14S. Produktfarve: Blå, Hvid, Type: Manuel symaskine, Symaskinens funktioner: Syning. Strømforsyningstype: Mekanisk

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: X14s
EAN: 4977766771146
Varenr.: 993664721
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother X14S - Symaskine - 14 søm - 1 fire-trins knaphul
956 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk
959 kr
Til butik
Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk billede

Produktinformation

Fordele ved symaskine til begyndere og hobbyBrother X14S er en kompakt og brugervenlig symaskine til dig, der vil i gang med at sy eller vil have en enkel maskine til hverdagens projekter. Med 14 sømprogrammer, friarm til ærmer og små dele samt indbygget lys får du et overskueligt setup, der gør det let at lykkes fra første sting.Nem og stabil syningMaskinen er elektrome-kanisk med drejeknapper og touch-betjening, så du hurtigt vælger søm og justerer. Den har 6-punkts transportør for jævn fremføring, sømlængde op til 4 mm og sømbredde op til 5 mm. Knaphul laves i 4 trin, og der medfølger fodpedal for præcis kontrol.Type: Semiautomatisk symaskineFunktioner: Syning, 14 sømprogrammerKnaphul: 1 stk., 4-trinsSømlængde: Op til 4 mmSømbredde: Op til 5 mmFremføring: 6-punkts transportørFriarm: JaIndbygget lys: JaBetjening: Drejeknap og touchStrømforsyning: ElektromekaniskMål (H × B × D): 31 × 15 × 39 cmVægt: 5,7 kgFarve: HvidFodpedal: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Symaskiner
Vægt: 5.92g
EAN: 4977766771146
Varenr.: 1888598
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK897 kr897 krKøb
2CS MEGASTORE DK956 kr995 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk

PriceData har fulgt prisen på Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk i 171 dage. Laveste pris i perioden er 860 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.023 kr.

Den nuværende pris på 897 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Symaskine Brother X14S - semiautomatisk, elektrome-kanisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026897 kr32 kr (4%)
3. jun. 2026865 kr2 kr (0%)
2. jun. 2026867 kr2 kr (0%)
1. jun. 2026865 kr2 kr (0%)
30. maj 2026867 kr7 kr (1%)
29. maj 2026860 kr6 kr (1%)
28. maj 2026866 kr1 kr (0%)
25. maj 2026867 kr1 kr (0%)
24. maj 2026868 kr1 kr (0%)
23. maj 2026867 kr92 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret