Gå til hovedindhold

Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747

Sylvanian FamiliesDukkerEAN: 5054131057476
Pris fra 125 krtil 182 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sylvanian Families Vuggestue-venner - Walk Along Duo
125 kr
Til butik
Sylvanian Families Vuggestue-venner - Walk Along Duo billede

Produktinformation

Vuggestue-venner-Walk Along Duo-sættet indeholder to babyer med en masse tilbehør såsom en rygsæk, mulepose, hat, farveblyanter, skitsebog og vandflaske. Babyerne - Chocolate Rabbit baby Crème & Persian Cat baby Ryan - kan bære og holde rygsæk, mulepose, vandflaske og hat. Tegnetilbehør kan lægges i rygsækken eller muleposen. Kombiner med andre Sylvanian børnehaveartikler og babyer for at have endnu mere sjov. Velegnet til alderen 3+.

Produktspecifikationer

Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 5747
EAN: 5054131057476
Varenr.: 3287158
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Vuggestue-venner - Walk Along Duo
139,95 kr
Til butik
Vuggestue-venner - Walk Along Duo billede

Produktinformation

Nursery Friends - Walk Along Duo-sættet indeholder to babyer, der er klar til at gå i vuggestue - det perfekte supplement til ethvert børnehave legesæt. Dette sæt indeholder tilbehør såsom en rygsæk, hat og vandflaske - alt hvad babyerne skal brug

Produktspecifikationer

Kategori: Figurer
EAN: 5054131057476
Varenr.: 155-005747
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747
159,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sylvanian Families - Vuggestuevenner Walk Along Duo - 5747
169,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sylvanian Families Nursery Friends - Walk Along Duo (5747)
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK125 kr164 krKøb
2Eurotoys139,95 kr139,95 krKøb
3Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
5Teknikproffset DK182 kr231 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747

PriceData har fulgt prisen på Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747 i 133 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Sylvanian Families - Vuggestue Venner - Walk Along Duo - 5747 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026125 kr2 kr (2%)
16. apr. 2026127 kr12,95 kr (9%)
15. apr. 2026139,95 kr12,95 kr (10%)
13. mar. 2026127 kr17 kr (15%)
26. feb. 2026110 kr17 kr (13%)
20. jan. 2026127 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret