Gå til hovedindhold

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml

Pris fra 275 krtil 499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (45% besparelse)

Sammenlign priser på Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml
275 kr
Til butik
Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 6295124047817
EAN: 6295124047817
Varenr.: 21768570
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Edp Spray 75 ml
305 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de Parfum 75 ml
499 kr
Til butik
Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de Parfum 75 ml billede

Produktinformation

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de Parfum 75 ml er en luksuriøs unisexduft, der lækkert blander søde gourmandnoter med varme, krydrede nuancer. Perfekt til både mænd og kvinder og ideel til de køligere måneder som efterår og vinter.Duften åbner med dekadent smøragtig karamel og aromatisk arabisk kaffe, hvilket giver en hyggelig og indbydende start. I midten er der valnøddetærte, dadelmælk, vanilje og kardemomme, der skaber en lækker, cremet og multifacetteret kerne. Basen udvikler sig til en fyldig blanding af madagaskarvaniljekaviar, farin, benzoin, tonkabønne, moskus og træ, og efterlader en langvarig, varm og trøstende duft.Shaghaf Vanilla Toffee er elsket for sin dynamiske udvikling, der sømløst går fra en sød gourmandåbning til en cremet, luksuriøs midte og endelig en varm, sofistikeret træagtig afslutning. Dens imponerende holdbarhed og elegante sillage gør den til et fremragende valg til aftenbrug, specielle lejligheder eller når du vil have en mindeværdig, fængslende duft.DUFTNOTERTopnoter: Smøragtig karamel, Arabisk kaffeMidternoter: Valnøddetærte, Dadelmælk, Vanilje, KardemommeBasenoter: Madagaskarvaniljekaviar, Farin, Benzoin, Tonkabønne, Moskus, TræAnvendelse:Spray parfumen på ren, tør hud fra en afstand på 15-20 cm. Fokuser på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne. Lad tørre naturligt uden at gnide. Undgå kontakt med øjne, skadet hud og slimhinder. Kun til udvortes brug. Hold væk fra åben ild og varmekilder. Opbevar køligt og tørt, uden for børns rækkevidde. Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de Parfum 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 6295124047817
EAN: 6295124047817
Varenr.: 4145-118-0075

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK275 kr314 krKøb
2Teknikproffset DK305 kr354 krKøb
3Lyko DK499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee Eau de parfume 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025275 kr188 kr (41%)
9. dec. 2025463 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret