Gå til hovedindhold

Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm

Swim & FunHjem og haveSkandinavisk kvalitetReservedel til havebassinerEAN: 5704841015876

PVC liner til Swim & Fun Kreta Family pool med diameter 3,5 meter og højde 90 cm. Tykkelse 0,30 mm - perfekt reservedel til havebassinet. Læs mere

Pris fra 561 krtil 799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 26. maj

Sammenlign priser på Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 561 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm
561 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Liner till Kreta pool Ø3,50 x 0,90m 0,3
-27%657 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Liner til Kreta pool Ø3,50
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK561 kr600 krKøb
2Teknikproffset DK657 kr726 krKøb
3Eurotoys799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Swim & Fun Liner til Kreta Pool Ø3,5 x 0,9m

Swim & Fun

PVC liner til Swim & Fun Kreta Family pool med diameter 3,5 meter og højde 90 cm. Tykkelse 0,30 mm - perfekt reservedel til havebassinet.

• Reservedel til havebassiner
• Skandinavisk kvalitet

Beskrivelse

Swim & Fun liner til Kreta pool er en høj kvalitets PVC foring designet specifikt til runde havebassiner. Med en tykkelse på 0,30 mm og præcise mål til Ø3,5 meter pools med 90 cm dybde, sikrer denne liner optimal pasform og holdbarhed. Produktet er specielt udviklet til det skandinaviske klima og passer perfekt til Kreta og Santorini Family pools. Som reservedel til dit havebassiner giver den langvarig beskyttelse mod slid og vejrpåvirkninger. Lineren er fremstillet i robust PVC materiale der tåler danske vejrforhold og konstant vandkontakt. Ideel til familier der ønsker at vedligeholde deres pool sæson efter sæson med pålidelig kvalitet fra Swim & Fun.

Specifikationer

højde:90 cm
diameter:3,5 meter
tykkelse:0,30 mm (300 micron)
materiale:PVC plastik
anvendelse:Kreta og Santorini Family pools
produkttype:Pool liner/foring

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Passer denne liner til min Kreta Family pool?

Ja, denne liner er specielt designet til Kreta Family pool model 1543 med diameter 3,5 meter og højde 90 cm. Den passer også til Santorini Family pools med samme dimensioner.

Hvor tyk er PVC materialet?

Lineren har en tykkelse på 0,30 mm (300 micron), hvilket giver optimal balance mellem holdbarhed og fleksibilitet til skandinaviske vejrforhold.

Er det svært at udskifte den gamle liner?

Udskiftning kræver tømning af poolen og forsigtig fjernelse af den gamle liner. Ny liner placeres i bunden og trækkes op langs siderne. Følg altid producentens installationsvejledning.

Hvor længe holder en pool liner?

Med proper vedligeholdelse og korrekt vandbalance holder en kvalitets PVC liner typisk 5-8 år afhængigt af brug og vejrpåvirkninger.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm

PriceData har fulgt prisen på Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 448,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 561 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Swim & Fun Liner Overlay Ø350 x 90 cm, 0.30 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026561 kr22 kr (4%)
26. maj 2026539 kr22 kr (4%)
24. maj 2026561 kr22 kr (4%)
17. maj 2026539 kr22 kr (4%)
16. maj 2026561 kr22 kr (4%)
12. maj 2026539 kr22 kr (4%)
11. maj 2026561 kr22 kr (4%)
3. maj 2026539 kr22 kr (4%)
11. apr. 2026561 kr2 kr (0%)
5. mar. 2026559 kr110,2 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret