Gå til hovedindhold

Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm

Swim & FunHjem og haveEAN: 5704841021198
Pris fra 410 krtil 575 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 407 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bottenduk 5 x 3 m
-45%410 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bottenduk 5 x 3 m billede

Produktinformation

Benyt altid et bunddækken under poolen for at beskytte poolens inderdug (liner) mod gennembrud fra små skarpe sten, rødder mv. Bunddækkenet er udarbejdet i et stærkt filtmateriale og passer til alle ovale pools med dimensionerne 5 x 3 meter.

Produktspecifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Duge & Dækstykker
EAN: 5704841021198
Varenr.: 38-95576
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm
453 kr
Til butik
Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm billede

Produktinformation

Bundunderlag beskytter pooldugen og hjælper med at forlænge poolens levetid med stærkt filtmateriale (200 g pr. m²) i størrelse til ovale pools på 5 x 3 m. Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm er designet til at blive brugt under poolen for at beskytte inderdugen mod punkteringer forårsaget af små skarpe sten, rødder og lignende snavs fra underlaget. Stærkt filtmateriale (200 g pr. m²) Passer til alle ovale pools med målene 5 x 3 meter Hjælper med at beskytte pooldugen mod punkteringer Model 2119 Skaber et mere sikkert underlag under din pool til mere holdbar daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pools og Badebassiner
Artikel nr.: 2119
EAN: 5704841021198
Varenr.: 2778406
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Swim & Fun bunddækken, 500x300 cm
469 kr
Til butik
Swim & Fun bunddækken, 500x300 cm billede

Produktinformation

Bundbækken til pool For at øge din pools holdbarhed kan du installere et slidstærkt bunddækken. Dette bundbækken er lavet af lyst materiale, og passer til ovale pools med dimensioner på 500x300 cm. Vi anbefaler altid, at du anvender et bunddækken under di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Fritid
Farve: light
Størrelse: 500 x 300 cm
EAN: 5704841021198
Varenr.: 930227255
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ground Cover 5 x 3 m
554 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Swim & Fun bunddækken, 500x300 cm
-9%575 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Swim & Fun bunddækken, 500x300 cm
-9%575 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK410 kr469 krKøb
2Proshop DK453 kr492 krKøb
3LavprisVærktøj469 kr469 krKøb
4Elvvs.dk554 kr554 krKøb
5BilligVVS DK575 kr575 krKøb
6LavprisVVS575 kr575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm

PriceData har fulgt prisen på Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 407 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 428 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Swim & Fun Ground Cover 500 x 300 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026410 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026407 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026410 kr7 kr (2%)
9. apr. 2026417 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026416 kr4 kr (1%)
24. mar. 2026420 kr4 kr (1%)
23. mar. 2026416 kr4 kr (1%)
22. mar. 2026420 kr4 kr (1%)
11. mar. 2026416 kr4 kr (1%)
22. jan. 2026420 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret