Gå til hovedindhold

Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g

SweedEyelinerEAN: 7350080193073
Pris fra 98 krtil 165 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Sweed satin kohl eyeliner dusty brown 1,584g
98 kr
Til butik
Sweed satin kohl eyeliner dusty brown 1,584g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Øjne
EAN: 7350080193073
Varenr.: 7350080193073
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown 1,74g
149 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sweed Beauty Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown
160 kr
Til butik
Sweed Beauty Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown billede

Produktinformation

En cremet, pigmentrig blyant med ekstra farveintensitet og langtidsholdbar effekt i ét strøg. Satin Kohl-blyanten giver en mat, silkeblød og dækkende finish, der holder hele dagen og natten. Den lette og vidunderligt cremede formel gør det nemt at påføre produktet, som både kan bruges som en klassisk eyeliner og vandlinjeliner. Dusty Brown er den perfekte eyeliner, når du vil have et smokey look, men med en blød fornemmelse. Den giver en mere sofistikeret og blød nuance, og resultatet er ikke så hårdt som med en sort blyant.

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed Beauty
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 10g
Artikel nr.: 307
EAN: 7350080193073
Varenr.: B065638
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g
160 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix98 kr98 krKøb
2Cocopanda DK149 kr149 krKøb
3Bangerhead DK160 kr160 krKøb
4NordicFeel DK160 kr160 krKøb
5Lyko DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g

PriceData har fulgt prisen på Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sweed Satin Kohl Eye Pencil Dusty Brown - 1.584 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202698 kr51 kr (34%)
17. maj 2026149 kr51 kr (52%)
3. maj 202698 kr51 kr (34%)
1. maj 2026149 kr51 kr (52%)
16. apr. 202698 kr62 kr (39%)
15. apr. 2026160 kr62 kr (63%)
9. mar. 202698 kr49 kr (33%)
8. mar. 2026147 kr49 kr (50%)
26. feb. 202698 kr41 kr (29%)
25. feb. 2026139 kr41 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret