Gå til hovedindhold

Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g

SweedLæbeblyantEAN: 7350080196579
Pris fra 159 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 28. maj

Sammenlign priser på Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sweed Lip Liner Lydia Millen Rose Thorn 1,2g
159 kr
Til butik
Sweed Lip Liner Lydia Millen Rose Thorn 1,2g billede

Produktinformation

Præcis og langtidsholdbar lipliner med silkeblød tekstur og rigt pigment. Perfekt til at forme, definere eller fremhæve læberne med en sømløs, holdbar finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed
Kategori: Lipliner
Artikel nr.: 657
EAN: 7350080196579
Varenr.: 3345838
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sweed Beauty Lip Liner Lydia Millen Rose Thorn
175 kr
Til butik
Sweed Beauty Lip Liner Lydia Millen Rose Thorn billede

Produktinformation

Sweed Lip Liner er en luksuriøs, højpigmenteret og fløjlsblød blyant, der glider let på læberne. Brug blyanten til at forstørre og omforme læberne, eller som base på hele læben for at få din læbestift til at blive på plads. Den bløde formel giver en langtidsholdbar effekt, der holder i 6 timer. Blyanten er vegansk med naturlige ingredienser og leveres med en vegansk pensel på toppen til professionel påføring.

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed Beauty
Kategori: Lip liner
Vægt: 12g
Artikel nr.: 657
EAN: 7350080196579
Varenr.: B091904
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sweed x Lydia Millen Lip Liner Rose Thorn
175 kr
Til butik
Sweed x Lydia Millen Lip Liner Rose Thorn billede

Produktinformation

Sweed Lip Liner kommer i den blødeste fløjlsagtige farverige formel, der glider på dine læber. Du kan bruge den til at markere og omforme dine læber, eller som en base over det hele, så din læbestift bliver siddende. Den luksuriøse formel er langtidsholdbar med veganske og naturlige ingredienser. Blyanten leveres med en vegansk pensel på toppen til professionel påføring.Barely There er, når du vil have en nude læbe, der skal indrammes med en lang holdbarhed. Dette er den ultimative pen til dig. Sweed x Lydia Millen Lip Liner Rose Thorn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed
Kategori: Læbepen
Artikel nr.: 657
EAN: 7350080196579
Varenr.: 1899-144-0001
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK159 kr159 krKøb
2Bangerhead DK175 kr175 krKøb
3Lyko DK175 kr175 krKøb
4NordicFeel DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g

PriceData har fulgt prisen på Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Sweed Lip Liner - Lydia Millen Rose Thorn - 1,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026159 kr10 kr (7%)
28. maj 2026149 kr10 kr (6%)
24. maj 2026159 kr10 kr (7%)
22. maj 2026149 kr10 kr (6%)
18. maj 2026159 kr10 kr (7%)
17. maj 2026149 kr10 kr (6%)
14. maj 2026159 kr10 kr (7%)
12. maj 2026149 kr10 kr (6%)
11. maj 2026159 kr10 kr (7%)
9. maj 2026149 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret