Gå til hovedindhold

Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g

SweedLæbestiftEAN: 7350080196081
Pris fra 179 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (5% besparelse)

Sammenlign priser på Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g
179 kr
Til butik
Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g billede

Produktinformation

Le Lipstick er en ultrablød læbestift med en smørblød, balsamisk formel, der giver dine læber en smuk glans og en fyldig effekt takket være den nærende og fugtgivende formel. Med opbyggelig farve er den nem at bære og efterlader læberne med en himmelsk glat følelse. Formlen er ren, naturlig og vegansk.

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed
Kategori: Læbestift
Størrelse: 2.5 g
Artikel nr.: 193776
EAN: 7350080196081
Varenr.: 193776
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sweed Beauty Le Lipstick Elisa Maino Vanda
184 kr
Til butik
Sweed Beauty Le Lipstick Elisa Maino Vanda billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed Beauty
Kategori: Læbestift
0
Artikel nr.: 608
EAN: 7350080196081
Varenr.: B098217
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sweed Elisa Maino Le Lipstick Vanda
185 kr
Til butik
Sweed Elisa Maino Le Lipstick Vanda billede

Produktinformation

Le Lipstick er en ultrablød læbestift med en smørblød, balsamisk formel, der giver dine læber en smuk glans og en fyldig effekt takket være den nærende og fugtgivende formel. Med opbyggelig farve er den nem at bære og efterlader læberne med en himmelsk glat følelse. Formlen er ren, naturlig og vegansk. Sweed Elisa Maino Le Lipstick Vanda...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sweed
Kategori: Læbestift
Størrelse: 2.500000000
Artikel nr.: 608
EAN: 7350080196081
Varenr.: 1899-134-0009
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sweed Le Lipstick Elisa Maino Vanda 2,5g
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK179 kr179 krKøb
2Bangerhead DK184 kr184 krKøb
3Lyko DK185 kr185 krKøb
4Cocopanda DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g

PriceData har fulgt prisen på Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g i 180 dage. Den nuværende pris er 179 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sweed Le Lipstick - Elisa Maino Vanda - 2,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. dec. 2025179 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret