Gå til hovedindhold

INDURA Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A

INDURASanitetEAN: 5710147208089
Pris fra 48 krtil 55,4 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,4 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 25. maj

Sammenlign priser på Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A
48 kr
Til butik
Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A billede

Produktinformation

Reduktion exc p235gh 42,4/2,6x33,7/2,6din 2616/en 10253-2 certifikat 3.1

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5710147208089
Varenr.: 217896
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sv.Red 42,4-33,7/2,6-2,6mm - Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A
55,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk48 kr48 krKøb
2CS MEGASTORE DK55,4 kr94,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A

PriceData har fulgt prisen på Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 55,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Svejsereduktion 42,4-33,7/2,6-2,6 mm. Exc. Kval. P235GH, EN 10253-2/rk2 type A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202648 kr1 kr (2%)
29. maj 202649 kr1 kr (2%)
27. maj 202648 kr1 kr (2%)
25. maj 202647 kr8,4 kr (15%)
24. maj 202655,4 kr8,4 kr (18%)
22. maj 202647 kr1 kr (2%)
21. maj 202648 kr1 kr (2%)
15. maj 202647 kr1 kr (2%)
14. maj 202648 kr1 kr (2%)
9. maj 202647 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret