Gå til hovedindhold

None Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660

NoneDele til motorkøretøjerEAN: 5707400206883
Pris fra 773 krtil 1.069 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 773 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Svanehals 45gr 40/45 / 50mm Plast
773 kr
Til butik
Svanehals 45gr 40/45 / 50mm Plast billede

Produktinformation

Svanehals 110° 40/45/50 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Indenbordsmotor tilbehør
Artikel nr.: MA2287
EAN: 5707400206883
Varenr.: 205220
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660
1.069 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Svanehals 45° 40/45/50mm
1.069 kr
Til butik
Svanehals 45° 40/45/50mm billede

Produktinformation

Vinklet slangeforbindelse til udstødning Svanehals 45° er en vinklet slangeforbindelse til udstødningssystemer på både. Den passer til slangestørrelser på 40, 45 og 50 mm og bruges til at føre udstødningen rundt om hjørner og indsnævringer i motorrummet.

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Lyddæmpere & Udstødning
EAN: 5707400206883
Varenr.: 53936075931977

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK773 kr773 krKøb
2Anyparts1.069 kr1.069 krKøb
3RenBåd.dk1.069 kr1.069 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660

PriceData har fulgt prisen på Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660 i 33 dage. Laveste pris i perioden er 773 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 774 kr.

Den nuværende pris på 773 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Svanehals 45° 40/45/50mm - 1520660 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026773 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026774 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret