Gå til hovedindhold

Kierulff Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm

KierulffEludstyrEAN: 5706561604392
Pris fra 297 krtil 775 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 478 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kierulff ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 8 liter
-7%297 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kierulff ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 8 liter billede

Produktinformation

Ekspansionsbeholder til lukkede varmeanlæg En ekspansionsbeholder er hjertet i dit varmeanlæg, hvor den sikrer, at trykket forbliver stabilt også når temperaturen svinger. Med denne ekspansionsbeholder på 8 liter og med et fortryk på 0,5 bar får du en lø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kierulff
Kategori: Tanke & beholdere
Farve: red
Størrelse: 8 l
EAN: 5706561604392
Varenr.: 370950108
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
P.A.Kierulff Trykekspansions beholder suprex type DX 8L 0,5
297 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm
330 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
8L/0,5bar Suprex trykekspansionsbeholder type DX, Ø 325 mm
344 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
8L/0,5bar Suprex trykekspansionsbeholder type DX, Ø 325 mm
464,63 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kierulff ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 8 liter
705 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kierulff ekspansionsbeholder, 0,5 bar, 8 liter
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS297 kr297 krKøb
2Proshop DK297 kr336 krKøb
3WATTOO.DK330 kr330 krKøb
4CS MEGASTORE DK344 kr383 krKøb
5EL-GROSSISTEN464,63 kr464,63 krKøb
6LavprisVVS705 kr705 krKøb
7BilligVVS DK775 kr775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm

PriceData har fulgt prisen på Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm i 146 dage. Laveste pris i perioden er 297 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 310 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Suprex trykekspansionsbeholder type DX, 8 liter, 0,5 bar, 325 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026297 kr22 kr (7%)
11. apr. 2026319 kr4 kr (1%)
7. jan. 2026315 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret