Gå til hovedindhold

Super Micro Computer Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser)

Pris fra 732 krtil 1.053 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 727 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 732 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Supermicro SNK-P0090AP4 Processor-heatsink 1-pack Sølv 92 mm
732 kr
Til butik
Supermicro SNK-P0090AP4 Processor-heatsink 1-pack Sølv 92 mm billede

Produktinformation

Supermicro SNK-P0090AP4 - Processor-heatsink - (for: LGA4677) - 92 mm - 4U

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SNK-P0090AP4
EAN: 0672042496860
Varenr.: 1001606743
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Supermicro SNK-P0090AP4 - Processor-heatsink - (for: LGA4677) - 92 mm - 4U
808 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser)
1.053 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK732 kr732 krKøb
2CS MEGASTORE DK808 kr847 krKøb
3Proshop DK1.053 kr1.053 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser)

PriceData har fulgt prisen på Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 735 kr.

Den nuværende pris på 732 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Supermicro SNK-P0090AP4 - processor heatsink - 4U - CPU Heatsink (Uden blæser) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026732 kr1 kr (0%)
22. maj 2026733 kr4 kr (1%)
17. maj 2026737 kr7 kr (1%)
24. apr. 2026730 kr3 kr (0%)
17. apr. 2026727 kr6 kr (1%)
10. apr. 2026733 kr9 kr (1%)
2. apr. 2026742 kr6 kr (1%)
1. apr. 2026748 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026743 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026738 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret