Gå til hovedindhold

SUPER MICRO Computer Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510

Sammenlign priser på Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 534 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510
534 kr
Til butik
Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024  BigTwin SuperServer SYS-220, 620  UP SuperServer 510 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: AOC-SLG3-2M2-O
EAN: 0672042229666
Varenr.: 3533337
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Supermicro 2x NVMe PCIe 3.0 x8 Low Profile
534 kr
Til butik
Supermicro 2x NVMe PCIe 3.0 x8 Low Profile billede

Produktinformation

The Supermicro NMVe AOC-SLG3-2M2 features two internal sockets for M.2 NVMe SSDs allowing any system to yield high-performance and low power storage expandability. Once populated with one or two NVMe M.2 SSDs, this robust add-on card will address the growing demand for increased storage performance and scalability for a diverse range of solutions; from entry level SMB systems to enterprise class server platforms. Ideal for embedded / IPC solutions and desk top / gaming station solutions, NVMe SSDs outperform current SAS/SATA SSDs several times over.

Produktspecifikationer

Mærke: Supermicro
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: AOC-SLG3-2M2-O
EAN: 0672042229666
Varenr.: 2742182

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK534 kr573 krKøb
2Proshop DK534 kr573 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510

PriceData har fulgt prisen på Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 583 kr.

Den nuværende pris på 534 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Supermicro AOC-SLG3-2M2 - Interfaceadapter - M.2 - Expansion Slot til 2 x M.2 - M.2 NVMe Card - lavprofil - PCIe 3.0 x8 - for A+ Server 1024, Server 2024 BigTwin SuperServer SYS-220, 620 UP SuperServer 510 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026534 kr93 kr (21%)
30. maj 2026441 kr11 kr (3%)
29. maj 2026430 kr8 kr (2%)
28. maj 2026438 kr171 kr (28%)
27. maj 2026609 kr320 kr (34%)
25. maj 2026929 kr49 kr (6%)
23. maj 2026880 kr203 kr (30%)
21. maj 2026677 kr109 kr (19%)
28. feb. 2026568 kr137 kr (32%)
27. feb. 2026431 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret