Gå til hovedindhold

Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic

Pris fra 290 krtil 481,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 191,95 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Sunrace Cassette 11-28 11speed
-42%290 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sunrace Cassette 11-28 11speed billede

Produktinformation

Gear (antal) : 11 Tænder : 11-28T Egnet til : Road Kassetter til udvendige gear findes i mange former, størrelser og prisklasser. Du kan købe kassetter med alt fra 6 til 12 tandhjul i en enkelt krans. De førende mærker er Sunrace, SRAM og Shimano. Sædvan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sunrace
Kategori: Kassette / krans / tandhjul
EAN: 4710944255393
Varenr.: CSRX1EAS-BOXM
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic
292 kr
Til butik
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
SunRace Kassette 11-28 11 Speed Road Metallic Alu Spider
-18%449 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sunrace Kassette 11 Speed 11-28 Metallic - Alu - Tandhjul
481,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sunrace Kassette 11 Speed 11-28 Metallic - Alu - Tandhjul
481,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk290 kr290 krKøb
2Cykelpartner.dk292 kr292 krKøb
3Dania Bikes449 kr449 krKøb
4MAXiPRO481,95 kr481,95 krKøb
5Bikepack.dk481,95 kr481,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic

PriceData har fulgt prisen på Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic i 186 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Sunrace CSRX1 - Kassette 11 gear - 11-28 tands - Road - Til Shimano eller Sram - Metallic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026290 kr1 kr (0%)
23. maj 2026291 kr2 kr (1%)
21. maj 2026293 kr2 kr (1%)
19. maj 2026295 kr2 kr (1%)
17. maj 2026297 kr2 kr (1%)
15. maj 2026299 kr2 kr (1%)
13. maj 2026301 kr2 kr (1%)
11. maj 2026303 kr2 kr (1%)
10. maj 2026305 kr2 kr (1%)
8. maj 2026307 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret