Gå til hovedindhold

Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 |

SundströmGasmasker og røgmaskerEAN: 7392203014230
Pris fra 5.503,75 krtil 6.250 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 746,25 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.998 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5503.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beskyttelseshjelm SR 575 (H06-9010) med visir
5.503,75 kr
Til butik
Beskyttelseshjelm SR 575 (H06-9010) med visir billede

Produktinformation

Beskyttelseshjelm SR 575 (H06-9010) inklusiv luftslange, er en avanceret industrisikkerhedshjelm med integreret visir, designet til at levere høj komfort og omfattende beskyttelse af hoved, ansigt og øjne i krævende arbejdsmiljøer. Hjelmen kombinerer robu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203014230
Varenr.: 587784
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 |
6.250 kr
Til butik
Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 | billede

Produktinformation

Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir Sundström SR 575 er en professionel industrisikkerhedshjelm med flip-up-visir, der kombinerer effektiv beskyttelse, høj komfort og ergonomisk design. Hjelmen er let og velafbalanceret og giver pålidelig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203014230
Varenr.: 55411616153976

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk5.503,75 kr5.503,75 krKøb
2Sikkerhedsgiganten6.250 kr6.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 |

PriceData har fulgt prisen på Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 | i 144 dage. Laveste pris i perioden er 3.998 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 6.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.402 kr.

Den nuværende pris på 5.503,75 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Sundström SR 575 H06-9010 Sikkerhedshjelm med Visir | Åndedrætsværn | EN 397 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.503,75 kr746,25 kr (12%)
30. maj 20266.250 kr746,25 kr (14%)
23. maj 20265.503,75 kr746,25 kr (12%)
22. maj 20266.250 kr746,25 kr (14%)
15. maj 20265.503,75 kr746,25 kr (12%)
14. maj 20266.250 kr746,25 kr (14%)
2. maj 20265.503,75 kr746,25 kr (12%)
1. maj 20266.250 kr746,25 kr (14%)
30. apr. 20265.503,75 kr1.357,09 kr (33%)
18. apr. 20264.146,66 kr2.103,34 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret