Gå til hovedindhold

Img stageline SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning

Img stagelineElektronikEAN: 4007754272505
Pris fra 3.188 krtil 3.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.799 kr 12. mar.

Sammenlign priser på SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3188 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SUB-10 passiv subwoofer, 500 W/8 O
3.188 kr
Til butik
SUB-10 passiv subwoofer, 500 W/8 O billede

Produktspecifikationer

Mærke: Monacor
Kategori: PA Teknologi
Farve: 5
Artikel nr.: SUB-10
EAN: 4007754272505
Varenr.: 5982952
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
PA subwoofer - SUB-10
3.189 kr
Til butik
PA subwoofer - SUB-10 billede

Produktinformation

This 25 cm (10") passive subwoofer has been developed to deliver a powerful bass reproduction from compact cabinets and features a power rating of 500 W max. The band-pass cabinet with its 10" bass speaker of long excursion generates a dry and d

Produktspecifikationer

Kategori: Passiv Subwoofer
EAN: 4007754272505
Varenr.: 259875
Gå til BeKent.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning
3.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.188 kr3.188 krKøb
2Disconetto.dk3.189 kr3.189 krKøb
3BeKent.dk3.299 kr3.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning

PriceData har fulgt prisen på SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning i 122 dage. Laveste pris i perioden er 2.799 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 3.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.083 kr.

Den nuværende pris på 3.188 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SUB-10 Kraftfuld 500W Passiv Subwoofer - Dyb Bas & Trdls Tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20263.188 kr111 kr (3%)
29. apr. 20263.299 kr110 kr (3%)
22. apr. 20263.189 kr110 kr (3%)
21. apr. 20263.299 kr110 kr (3%)
17. apr. 20263.189 kr110 kr (3%)
16. apr. 20263.299 kr110 kr (3%)
8. apr. 20263.189 kr11 kr (0%)
2. apr. 20263.178 kr11 kr (0%)
28. mar. 20263.189 kr11 kr (0%)
22. mar. 20263.178 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret