Gå til hovedindhold

No brand Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk

No brandMaskerEAN: 5701273004027
Pris fra 112 krtil 249 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk
112 kr
Til butik
Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk billede

Produktspecifikationer

Kategori: Åndedrætsværn/Støvmasker
Farve: 1
Artikel nr.: 420900
EAN: 5701273004027
Varenr.: 6739503
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
OS FFP3-V NR D støvmaske
119 kr
Til butik
OS FFP3-V NR D støvmaske billede

Produktinformation

OS FFP3-V NR D støvmaske effektiv beskyttelse mod skadelige partikler OS FFP3-V NR D støvmaske giver dig pålidelig beskyttelse mod sundhedsskadelige partikler, bakterier og vira. Den er udstyret med en udåndingsventil, som reducerer varmeophobning og giv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Diverse
EAN: 5701273004027
Varenr.: 882830148
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS FFP3-V NR D støvmaske
129 kr
Til butik
OS FFP3-V NR D støvmaske billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Diverse
EAN: 5701273004027
Varenr.: 882830148
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS FFP3-V NR D støvmaske
136 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OS Støvmaske Klasse FFP3 NR D - V, med ventil, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk.
136,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Støvmaske OS FFP3 med ventil 5 stk | Støvmasker | EN 149 FFP3 (NR) | Kautisk soda
142,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS FFP3-V NR D støvmaske
149 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Støvmaske OS FFP3-V
-57%152,48 kr
Før 353,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS FFP3-V NR D støvmaske
155 kr
Til butik
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Støvmaske m. ventil - FFP3 - 5 stk
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
2LavprisEl119 kr119 krKøb
3Greenline129 kr129 krKøb
4LavprisVærktøj136 kr136 krKøb
5vvsfittings.dk136,25 kr136,25 krKøb
6Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
7BilligVVS DK149 kr149 krKøb
8Globaltools.dk152,48 kr152,48 krKøb
9LavprisVVS155 kr155 krKøb
10HC Farver249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk

PriceData har fulgt prisen på Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk i 165 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Støvmaske FFP3V m/ventil - Klasse FFP3 NR D - V, 4-punkts fastgøring, æske a 5stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026112 kr1 kr (1%)
11. maj 2026113 kr5 kr (4%)
9. maj 2026118 kr5 kr (4%)
15. apr. 2026113 kr2 kr (2%)
6. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026116 kr4 kr (4%)
19. jan. 2026112 kr2 kr (2%)
21. dec. 2025110 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret