Gå til hovedindhold

Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift)

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195949573088
Pris fra 1.025 krtil 1.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 274 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 995 kr 27. maj

Sammenlign priser på Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1025 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Pencil Pro Hvid Aktiv skrivestift
1.025 kr
Til butik
Apple Pencil Pro Hvid Aktiv skrivestift billede

Produktinformation

Apple Pencil Pro - Aktiv skrivestift - gyroskopisk - Bluetooth - for 11-inch iPad Air (M2, M3); 11-inch iPad Pro (M4); 13-inch iPad Air (M2, M3); 13-inch iPad Pro (M4); iPad mini (A17 Pro)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MX2D3QN/A
EAN: 0195949573088
Varenr.: 1002244298
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Pencil Pro - Stylus - Gyroskopisk - Hvid
1.038 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple Pencil Pro (2024)
1.150 kr
Til butik
A
Produktbillede

Produktinformation

Den helt nye Apple Pencil Pro giver dig endnu flere magiske og hidtil usete muligheder for at puste liv i dine idéer. Tegn, mal og tag noter med nye effektive interaktioner, der giver dig komplet og ubesværet kreativ kontrol.AVANCEREDE VÆRKTØJERApple Penc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: TILBEHØR
EAN: 0195949573088
Varenr.: 45812
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple Blyant Pro (2024)
1.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift)
-4%1.219 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift)
-4%1.239 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Pencil Pro Hvid
1.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Pencil Pro Hvid Aktiv skrivestift
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.025 kr1.025 krKøb
2Proshop DK1.038 kr1.038 krKøb
3INphone.dk1.150 kr1.150 krKøb
4Av-Cables DK1.199 kr1.199 krKøb
5Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
6Vivas DK1.239 kr1.308 krKøb
7Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
8Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift)

PriceData har fulgt prisen på Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 995 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.097 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.055 kr.

Den nuværende pris på 1.025 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Stylus til iPad - Apple Pencil Pro, hvid (aktiv skrivestift) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.025 kr30 kr (3%)
27. maj 2026995 kr35 kr (3%)
26. maj 20261.030 kr18 kr (2%)
25. maj 20261.012 kr18 kr (2%)
24. maj 20261.030 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.021 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.030 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.021 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.030 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.022 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret