Gå til hovedindhold

Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys

Style 4 EverHåndarbejde og hobbyEAN: 3555801288173
Pris fra 186,96 krtil 308 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 121,04 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
STYLE 4 EVER Diamond Art 3in1 LED Case
186,96 kr
Til butik
STYLE 4 EVER Diamond Art 3in1 LED Case billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canal Toys
Kategori: Kreativt legetøj
Farve: 1
Artikel nr.: 3555801288173
EAN: 3555801288173
Varenr.: 20810404
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Style 4 Ever Diamond Art 3in1 LED Case
277 kr
Til butik
Style 4 Ever Diamond Art 3in1 LED Case billede

Produktinformation

Diamond art hobby-sæt STYLE 4 EVER Diamond Art 3in1 LED Case kombinerer et LED-lysbord-etui med værktøj og materialer til skitsering, diamantklistermærker og plakater. Dette 3-i-1 LED-etui lader dig kopiere og tegne med lysbordet, lave diamantklistermærke-designs eller lave plakater med to teknikker, samtidig med at tilbehøret opbevares indeni for nem transport. 3-i-1 LED-lysbord-etui Designet til skitse- eller diamantkreationer Nemt at bære med intern opbevaring af tilbehør Inkluderer strass-poser, opbevaringsbøtter og strass-pen Inkluderer gummi, strass-plade, diamantklistermærke og labels Inkluderer hvide plakater, hvide papirer og 6 farvepenne Hold alt samlet i ét bærbart etui og skift nemt mellem tegning og diamond art-projekter.

Produktspecifikationer

Mærke: Style 4 Ever
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 300
EAN: 3555801288173
Varenr.: 3346431
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Style 4 Ever Diamond Art 3-i-1
289,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys
299,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Style 4 Ever Diamond Art 3in1 LED-etui (300)
308 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK186,96 kr225,96 krKøb
2Proshop DK277 kr316 krKøb
3Kids-world.dk289,95 kr289,95 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5Teknikproffset DK308 kr367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys

PriceData har fulgt prisen på Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys i 171 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 186,96 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Style 4 Ever - Diamond Art 3-i-1 Etui Med Led-lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026186,96 kr41,04 kr (18%)
21. apr. 2026228 kr79 kr (53%)
11. apr. 2026149 kr85 kr (36%)
10. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026237 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026238 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026239 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026240 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret