Gå til hovedindhold

Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort

StrongKablerEAN: 9120072375767
Pris fra 231 krtil 589 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 358 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stærkt 4G bærbart hotspot 150 - - - WWAN - 4G
231 kr
Til butik
Stærkt 4G bærbart hotspot 150 - - - WWAN - 4G billede

Produktspecifikationer

Mærke: Strong
Kategori: Mobilt internet
Farve: 4
Artikel nr.: 4GMIFI150
EAN: 9120072375767
Varenr.: 20313400
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Strong 4GMIFI150 4G Mobilt hotspot 150Mbps Ekstern Wi-Fi
232 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort
-32%289 kr
Før 428 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort billede

Produktinformation

Strong 4GMIFI150 - 4G - Mobilt hotspot - op til 150Mbps - micro/nano-sim - Wi-Fi 4 - 2.4 GHz - sortDesignEnhedstype: Cellulær netværksrouterIndbygget skærm: IngenKnap til nulstilling: JaLED-indikatorer: JaMarkedspositionering: HjemProduktfarve: SortVelegnet til indendørsbrug: JaEthernet LAN funktionerEthernet LAN: IngenTrådløse LAN funktionerUnderstøttede WLAN-dataoverførselshastigheder: 150 Mbit/sWi-Fi: JaWi-Fi-frekvens: 2,4 GHzWi-Fi-standarder: 802.11b802.11gWi-Fi 4 (802.11n)Mobilt netværk3G standard: WCDMA4G standard: LTE-TDD & LTE-FDDAntal SIM kort: 1Datanetværk: LTEDataoverførselshastighed (LTE) (download): 300 Mbit/sSIM-korttype: MicroSIMPorte & GrænsefladerIndbygget kortlæser: IngenUSB porttype: Micro-USBUSB-port: JaSikkerhedSikkerhedsalgoritmer: WPA-PSK, WPA2-PSKEmballage indholdKabler inkluderet: USBGodkendelserCompliance-certifikater: CEBæredygtighed

Produktspecifikationer

Mærke: STRONG
Kategori: Mobile modemmer
Vægt: 0.18g
EAN: 9120072375767
Varenr.: 1819463
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort
-31%309 kr
Før 448 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Strong 4GMIFI150 4G Mobilt hotspot 150Mbps Ekstern Wi-Fi
329 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strong 4G Portable Hotspot 150 - 150 Mbit/s
399 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
4G MiFi Hotspot WiFi 150 Mbit/s
-13%589 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK231 kr270 krKøb
2CompuMail DK232 kr232 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr378 krKøb
5Ultrashop329 kr329 krKøb
6Proshop DK399 kr438 krKøb
7Estore DK589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort

PriceData har fulgt prisen på Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 250 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Mobilt wifi hotspot 4G - Strong 4GMIFI150, 150 Mbit/s, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026231 kr2 kr (1%)
9. maj 2026229 kr3 kr (1%)
7. maj 2026232 kr5 kr (2%)
6. maj 2026237 kr2 kr (1%)
5. maj 2026239 kr1 kr (0%)
3. maj 2026240 kr3 kr (1%)
1. maj 2026243 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026247 kr5 kr (2%)
29. apr. 2026252 kr4 kr (2%)
28. apr. 2026256 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret