Gå til hovedindhold

SLV Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning

SLVBelysningEAN: 4024163127448
Pris fra 386,11 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 52,89 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 346 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386.11 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Strømskinne 1F 230V, 2M, mat-hvid, indbygning
386,11 kr
Til butik
Strømskinne 1F 230V, 2M, mat-hvid, indbygning billede

Produktinformation

Indygningsskinne i aluminium til 1-faset system af indbygningsskinner. Ved montering af skinnen i trælofter er holdebeslag (143230) også nødvendigt. Alternativt er en version til påbygning også tilgængelig. OBS: Ved montering af pendeladapter i strømskinn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4024163127448
Varenr.: 15845170643279
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning
409 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SLV 1F strømskinne, 2 meter, mat hvid
409 kr
Til butik
SLV 1F strømskinne, 2 meter, mat hvid billede

Produktinformation

Gør placeringen af din belysning fleksibel med en strømskinne 2 meters strømskinne på 230V til indbygning i lofter, som vil give en elegant belysningsløsning uden hængende ledninger. Farven er mat hvid, og vil være diskret i det hvide loft. Med en strømsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SLV
Kategori: Lampetilbehør
Farve: white
Størrelse: 2000x62x18 mm
EAN: 4024163127448
Varenr.: 4245910294
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SLV 1F strømskinne, 2 meter, mat hvid
425 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SLV 1F strømskinne, 2 meter, mat hvid
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN386,11 kr386,11 krKøb
2WATTOO.DK409 kr409 krKøb
3LavprisVVS409 kr409 krKøb
4BilligVVS DK425 kr425 krKøb
5Greenline439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning

PriceData har fulgt prisen på Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 386,11 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Strmskinne 1F 230V, 2 meter, mat hvid, indbygning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026386,11 kr
12. maj 2026386 kr
11. maj 2026386,11 kr
24. apr. 2026386 kr
23. apr. 2026386,11 kr
9. apr. 2026386 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026385 kr39 kr (11%)
3. mar. 2026346 kr39 kr (10%)
28. feb. 2026385 kr6 kr (2%)
26. feb. 2026379 kr20 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret