Gå til hovedindhold

StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml.

StriVectinLotion og fugtighedscremeEAN: 0810014323619
Pris fra 300 krtil 369 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
-50%300 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml. billede

Produktinformation

StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream er en luksuriøs ansigtscreme designet til at genoprette hudens fasthed og konturer. Med en avanceret formel beriget med StriVectins patenterede NIA-114™-teknologi og kraftfulde peptider, h

Produktspecifikationer

Mærke: StriVectin
EAN: 0810014323619
Varenr.: STRIV0010
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
StriVectin Contour Restore ansigtscreme 50 ml - opstrammende
-15%349 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
StriVectin Contour Restore ansigtscreme 50 ml - opstrammende billede

Produktinformation

Ansigtscreme StriVectin Contour Restore 50 ml Reafirmante] er et kvalitetsprodukt designet til kræsne personer, der passer på deres udseende og leder efter den bedste kosmetik til at fremhæve deres skønhed. Hvis du er en af dem, er de 100 % originale StriVectin]-produkter lavet til dig.Karakteristika: Renser og Blødgører HudenDag/natEgenskaber: Anti-rynkeAnti-AgeLøfteeffektReafirmanteTonerAnbefalet alder: 36-50 år50+ årType: AnsigtscremeDermokosmetikParapharmacyKropsdel: AnsigtAnbefalet brug: Normal hudAlle hudtyperKøn: DameUnisexStruktur: FlødefarvetIngrediens: Poloxamer 338PolyacrylamidePotassium sorbatePullulanSilicaSodium benzoateSodium hydroxideSodium levulinateSodium polystyrene sulfonateSorbic acidSorbitan laurateSorghum bicolor stalk juiceSteareth-2Tetrapeptide-21Tetrasodium edtaXanthan gumZingiber officinale (ginger) root extractAcetyl dipeptide-1 cetyl esterAcrylates/c 10-30 alkyl acrylate crosspolymerBhtBisabololButylene glycolButyrospermum parkii (shea) butterC12-15 alkyl benzoateC13-14 isoparaffinCaprylyl glycolCeramide ngChlorphenesinCinnamic acidCitric acidCyathea cumingii leaf extractDimethiconeEthylene/acrylic acid copolymerFragance (parfum)Glyceryl stearateGlyceryl caprylateHydrogenated olive oil unsaponifiablesHydrolyzed hyaluronic acidHydroxyethylcelluloseIsononyl isononanoateLaureth-...

Produktspecifikationer

Mærke: StriVectin
Kategori: Ansigtscremer
Vægt: 0.16g
EAN: 0810014323619
Varenr.: 1947869
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strivectin Contour Restore Tighting Face Cream 50 ml
357 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
StriVectin Contour Restore Tighting Face Cream 50 ml
368 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
StriVectin Contour Restore ansigtscreme 50 ml - opstrammende
-14%369 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop300 kr300 krKøb
2Boligcenter DK349 kr349 krKøb
3CS MEGASTORE DK357 kr396 krKøb
4Teknikproffset DK368 kr417 krKøb
5Vivas DK369 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml.

PriceData har fulgt prisen på StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 476 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for StriVectin Contour Restore Tightening & Sculpting Face Cream, 50 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026300 kr59 kr (16%)
20. maj 2026359 kr59 kr (20%)
5. maj 2026300 kr57 kr (16%)
3. maj 2026357 kr57 kr (19%)
21. apr. 2026300 kr68 kr (18%)
20. apr. 2026368 kr68 kr (23%)
12. mar. 2026300 kr56 kr (16%)
11. mar. 2026356 kr56 kr (19%)
21. jan. 2026300 kr123 kr (29%)
20. jan. 2026423 kr123 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret