Gå til hovedindhold

Inter-Tech Elektronik Handels Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet

Pris fra 377 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus BPS-850CM Strømforsyning 850Watt
377 kr
Til butik
Argus BPS-850CM Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Argus BPS-850CM - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 850 Watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882245
EAN: 4260455649674
Varenr.: 1003422091
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet
417 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning PC 850 W - Argus BPS-850CM, ATX12V 3.1, 80 PLUS Bronze
-35%459 kr
Før 704 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning PC 850 W - Argus BPS-850CM, ATX12V 3.1, 80 PLUS Bronze
-34%479 kr
Før 724 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus BPS-850CM Strømforsyning 850Watt
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK377 kr377 krKøb
2CS MEGASTORE DK417 kr456 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet

PriceData har fulgt prisen på Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet i 179 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 16 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Strømforsyning ArgusNT BPS-850CM ATX3.1 850W,80PLUS BRONZE,85% effektivitet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026377 kr10 kr (3%)
24. apr. 2026387 kr108 kr (22%)
22. apr. 2026495 kr110 kr (29%)
17. apr. 2026385 kr9 kr (2%)
10. apr. 2026394 kr9 kr (2%)
3. feb. 2026403 kr9 kr (2%)
27. jan. 2026412 kr57 kr (12%)
26. jan. 2026469 kr4 kr (1%)
25. jan. 2026473 kr7 kr (1%)
24. jan. 2026480 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret