Gå til hovedindhold

MG9 Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420

MG9Tilbehør til tøjEAN: 5701952142095
Pris fra 7,27 krtil 11,61 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,34 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6,25 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7.27 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Handske I 100% Bomuld. En420 Ce Str 09
7,27 kr
Til butik
Handske I 100% Bomuld. En420 Ce Str 09 billede

Produktinformation

Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420 Søgetermer: 1597000211 - 142.09 - 900710021 - 5701952142095

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 5701952142095
Varenr.: 8014446723394
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Handske i 100% bomuld. en420 ce str 09
7,5 kr
Til butik
Handske i 100% bomuld. en420 ce str 09 billede

Produktinformation

The OX-ON Knitted Basic 13002 is a comfortable and functional interlock cotton glove for working in e.g. warehouses, packing, assembly or in industry. This tight-knitted glove is made of 100% cotton and can absorb sweat and moisture. The material allows y...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MG9
Kategori: beskyttelseshandske
Farve: hvid
EAN: 5701952142095
Varenr.: 1597000211
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HANDSKE I 100% BOMULD. EN420 CE STR 09
10,44 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420
11,61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk7,27 kr7,27 krKøb
2MaintainIt7,5 kr7,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN10,44 kr10,44 krKøb
4CS MEGASTORE DK11,61 kr50,61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420

PriceData har fulgt prisen på Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 6,25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 10,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 7,27 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Strålesyet handske str. 9 i 100% bomuld. Godkendelse: Kat. I: EN420 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20267,27 kr
31. maj 20267,5 kr
20. maj 20267,27 kr
19. maj 20267,5 kr
25. apr. 20267,27 kr
14. apr. 20267,18 kr
13. apr. 20267,5 kr
11. apr. 20267,18 kr
4. apr. 20266,25 kr
3. apr. 20266,33 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret