Gå til hovedindhold

Euromic STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625)

EuromicGenerelle forbrugsvarerEAN: 8412497816255
Pris fra 50 krtil 89,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,95 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,26 kr 2. maj

Sammenlign priser på STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Euromic PAW PATROL ALU bottle sipper 545 ml
50 kr
Til butik
Euromic PAW PATROL ALU bottle sipper 545 ml billede

Produktinformation

PAW PATROL ALU bottle sipper, 545 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Euromic
Kategori: Skoletilbehoer
Artikel nr.: 088808728-81625
EAN: 8412497816255
Varenr.: 3366387
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Paw Patrol ALU flaske sipper, 545 ml
79,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625)
88 kr
Til butik
STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625) billede

Produktinformation

Sluk dit barns tørst efter eventyr med, PAW Patrol Alu Bottle Sipper, ! Denne dejlige vandflaske er designet til at holde dit barn hydreret, mens de begiver sig ud på deres daglige eskapader, uanset om de er på vej i skole, på legepladsen eller på en dristig redningsmission med deres yndlings PAW Patrol-hvalpe. Med en generøs kapacitet på, 545 ml, sikrer denne flaske, at dit barn har rigeligt med vand til at holde sig forfrisket hele dagen. Flasken er fremstillet af aluminium af høj kvalitet, hvilket ikke kun gør den, let, , men også, holdbar, nok til at modstå strabadserne på ethvert eventyr. Den robuste konstruktion betyder, at den kan klare de uundgåelige stød og fald, der følger med at være et barns konstante følgesvend. Flasken har en sikker tappehætte, der er designet til at forhindre spild og lækager, så du kan være sikker på, at dit barns rygsæk og skolearbejde forbliver tørt. Toppen er nem for små hænder at åbne og lukke, hvilket fremmer uafhængighed og opmuntrer dit barn til at få væske uden at have brug for hjælp. Denne flaske er udsmykket med levende billeder af de elskede PAW Patrol-figurer og vil helt sikkert blive et hit hos enhver ung fan af serien. Det farverige design gør det ikke kun sjovt at drikke, men giver også dit barn mulighed for at vise sine yndlingsfigurer frem, hvilket gør den til et godt samtaleemne med vennerne. Flasken har den helt rigtige størrelse til små hænder og er nem at gribe og bære, hvilket gør den perfekt til børn på farten. Uanset om de skal i skole eller til en legeaftale, passer flasken fint i de fleste rygsække og madkasser, så den altid er inden for rækkevidde, når tørsten melder sig. Opmuntr til sunde drikkevaner med PAW Patrol Alu Bottle Sipper. Det er mere end bare en vandflaske, det er en trofast følgesvend til dit barns daglige eventyr. Så hvorfor vente? Tilføj et stænk af sjov til deres dag, og lad eventyrene begynde!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Stor
Kategori: Sutteflasker og tilbehør
EAN: 8412497816255
Varenr.: D30430
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Drikkedunk - 545 ml - Aluminum - Gul/Blå
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK50 kr89 krKøb
2Legekæden79,95 kr79,95 krKøb
3Teknikproffset DK88 kr137 krKøb
4Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625)

PriceData har fulgt prisen på STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 39,26 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for STOR Paw patrol - ALU flaskedunk, 545 ml (088808728-81625) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202650 kr1 kr (2%)
19. maj 202651 kr3 kr (6%)
14. maj 202648 kr8,74 kr (22%)
2. maj 202639,26 kr11,74 kr (23%)
16. apr. 202651 kr22 kr (30%)
6. dec. 202573 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret