Gå til hovedindhold

Solar Plus Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt

Solar PlusSanitetEAN: 5710676133142
Pris fra 117 krtil 128,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 25. maj

Sammenlign priser på Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt
117 kr
Til butik
Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt billede

Produktinformation

Stopventil med kontraventil 1/2´´x3/8´´ Gdv godkendt

Produktspecifikationer

Kategori: Stopventiler & pipefix
EAN: 5710676133142
Varenr.: 2384806
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dobbelt Stopventil 1/2"X3/8"X3/4" Lige
124,23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbelt stopventil 1/2 x 3/8 x 3/4 med lige aftapventil til vaskemaskine
126 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dobbelt stopventil 1/2"x3/8"x3/4" lige
128,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk117 kr117 krKøb
2Billigelogvvs.dk124,23 kr124,23 krKøb
3CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
4MaintainIt128,75 kr128,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt

PriceData har fulgt prisen på Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt i 134 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Milton stopvent 1/2´´x3/8´´x3/4´´ med kontraventil til vaskemaskine. gdv godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026117 kr9 kr (8%)
25. maj 2026108 kr1 kr (1%)
19. maj 2026109 kr1 kr (1%)
18. maj 2026108 kr1 kr (1%)
13. maj 2026109 kr1 kr (1%)
12. maj 2026108 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026108 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026109 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026108 kr8 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret