Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul

EL-GrossistenLamper & ArmaturerEAN: 5740031804387

Sammenlign priser på Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m Stofledning 2x0.75 mm ², tekstil - 230V, Gul
59 kr
Til butik
5m Stofledning 2x0.75 mm ², tekstil - 230V, Gul billede

Produktinformation

5m Stofledning 2x0.75 mm ² - Fleksibel tekstilledning i gul Denne 5 meter lange stofledning er velegnet til montering af pendellamper, hvor det visuelle udtryk med en tekstiloverflade ønskes. Ledningen er udført med en markant gul finish, der tilføjer e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pendler
EAN: 5740031804387
Varenr.: 23880
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 230V, Gul
59 kr
Til butik
5m Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 230V, Gul billede

Produktinformation

Stofledning i gul til eks. pendellamper. Kommer i et 5 meters stykke. Kan forkortes efter behov. Består af 2 stk 0,75mm² ledninger. Fleksibel 5m stofledning til din belysning Denne 5 meter lange stofledning i en markant gul farve er skabt til dig, der øn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pendler
EAN: 5740031804387
Varenr.: 23880
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul
59 kr
Til butik
Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul billede

Produktinformation

Gul stofledning perfekt til hængelamper.Denne stofledning kommer i en længde på 5 meter, men kan let forkortes efter behov.Lederne består af 2 stykker 0,75mm² ledninger, hvilket sikrer en sikker og pålidelig strømforsyning til dine lamper.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5740031804387
Varenr.: 15841170981199

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store59 kr59 krKøb
2DetLED.dk59 kr59 krKøb
3EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul

PriceData har fulgt prisen på Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul i 84 dage. Den nuværende pris er 59 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Stofledning 2x0.75 mm², tekstil - 5 meter, 230V, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202659 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret