Gå til hovedindhold

Natur Drogeriet A/S Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet

Pris fra 43 krtil 51,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 8,95 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet
43 kr
Til butik
Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krydderier og urter
EAN: 5703137974910
Varenr.: 11340
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND Stjerneanis Hel • 50 g.
51,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Stjerneanis hel - 50 gram
51,95 kr
Til butik
Stjerneanis hel - 50 gram billede

Produktinformation

Stjerneanis har en meget dominerende, krydret smag og er et meget brugt krydderi i kinesisk mad. Den bruges i supper og marinader og passer godt sammen med svinekød og and. En stjerneaniskapsel i kogevandet til ris giver også en behagelig parfumeret smag.

Produktspecifikationer

EAN: 5703137974910
Varenr.: 9140

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked43 kr43 krKøb
2Helsegrossisten.dk51,95 kr51,95 krKøb
3Duft og Natur51,95 kr51,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet

PriceData har fulgt prisen på Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet i 178 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 51,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Stjerneanis hel - 50 gr - Natur Drogeriet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202643 kr3 kr (8%)
16. apr. 202640 kr11,95 kr (23%)
14. apr. 202651,95 kr11,95 kr (30%)
8. mar. 202640 kr11,95 kr (23%)
7. mar. 202651,95 kr11,95 kr (30%)
1. mar. 202640 kr11,95 kr (23%)
28. feb. 202651,95 kr11,95 kr (30%)
16. feb. 202640 kr11,95 kr (23%)
15. feb. 202651,95 kr11,95 kr (30%)
20. jan. 202640 kr11,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret