Gå til hovedindhold

No brand Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid

No brandStikdåserEAN: 5703873206801
Pris fra 26 krtil 79 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (67% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stikdåse 6-VEJS-1,5M LEDN.Hv
-25%26 kr
Før 34,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stikdåse 6-VEJS-1,5M LEDN.Hv billede

Produktinformation

Denne avancerede stikdåse, fremstillet i en klassisk hvid farve, er udstyret med seks tilslutningspunkter, hvilket gør den ideel til både hjemmet og kontormiljøer, hvor der er behov for at forbinde flere elektriske apparater samtidig. Med dens flerfunktio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Stikdåser
EAN: 5703873206801
Varenr.: 386892
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
E-Line stikdåse med 6 udtag, 1,5 meter
39 kr
Til butik
E-Line stikdåse med 6 udtag, 1,5 meter billede

Produktinformation

Stikdåse med seks udtag sikker strøm til hele hjemmetNår hverdagen kræver opladning af både telefoner, lamper og elektronik, er denne hvide stikdåse med seks udtag en pålidelig løsning. Den er designet til indendørs brug og passer nemt ind i både stue, k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Kabel & ledning
Farve: white
Størrelse: 1.5 m
EAN: 5703873206801
Varenr.: 6228206800
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
E-Line stikdåse med 6 udtag, 1,5 meter
39 kr
Til butik
E-Line stikdåse med 6 udtag, 1,5 meter billede

Produktinformation

Stikdåse med 6 udtag og 1,5 meter ledning sikker strøm til hele hjemmet En stikdåse er ofte den lille hjælper, der får hverdagen til at glide og denne hvide stikdåse med seks udtag og 1,5 meter ledning giver dig netop den fleksibilitet, du har brug for.

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 1.5 m
EAN: 5703873206801
Varenr.: 6228206800
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
E-Line stikdåse med 6 udtag, 1,5 meter
39 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-Line stikdåse med 6 udtag, 1,5 meter
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STIKDÅSE 6R U. JORD 1,5 M HVID
44,74 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
STIKDÅSE 6R U. JORD 1,5 M HVID
44,74 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikdåse 6r u. jord 1,5 m hvid
72,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk26 kr26 krKøb
2BilligVVS DK39 kr39 krKøb
3Greenline39 kr39 krKøb
4LavprisEl39 kr39 krKøb
5LavprisVVS39 kr39 krKøb
6EL-GROSSISTEN44,74 kr44,74 krKøb
7EL-NETSALG44,74 kr44,74 krKøb
8MaintainIt72,5 kr72,5 krKøb
9CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid

PriceData har fulgt prisen på Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 44,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Stikkontaktdåse, 16A, DK 6 udtag, uden jord, uden afbryder, 1,5 meter ledning, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202626 kr13 kr (33%)
30. maj 202639 kr13 kr (50%)
23. maj 202626 kr13 kr (33%)
22. maj 202639 kr13 kr (50%)
15. maj 202626 kr13 kr (33%)
14. maj 202639 kr13 kr (50%)
2. maj 202626 kr18,74 kr (42%)
1. maj 202644,74 kr18,74 kr (72%)
18. apr. 202626 kr9,51 kr (27%)
17. apr. 202635,51 kr9,51 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret