Gå til hovedindhold

L-Team Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid

L-TeamStikdåserEAN: 5703901019199
Pris fra 27,5 krtil 30,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26,58 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikdåse 3r m. jord ingen ledning hvid
27,5 kr
Til butik
Stikdåse 3r m. jord ingen ledning hvid billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: stikdåseliste
Farve: hvid
EAN: 5703901019199
Varenr.: 0828101550
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STIKDÅSE 3R M. JORD INGEN LEDNING HVID
30,03 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stikdse, 3 runde udtag, med jord, 16A, hvid
30,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
3EL-GROSSISTEN30,03 kr30,03 krKøb
4WATTOO.DK30,25 kr30,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid

PriceData har fulgt prisen på Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 26,48 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 34,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 27,5 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202627,5 kr
20. maj 202626,91 kr
19. maj 202627,5 kr
26. apr. 202626,91 kr
14. apr. 202626,58 kr
13. apr. 202627,5 kr
21. mar. 202626,58 kr
6. mar. 202627,5 kr1,5 kr (5%)
5. mar. 202629 kr1,5 kr (5%)
18. feb. 202627,5 kr2,5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret