Gå til hovedindhold

ABB Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid

ABBEludstyrEAN: 6438199003283
Pris fra 121 krtil 154 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118,53 kr 7. maj

Sammenlign priser på Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid
121 kr
Til butik
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid billede

Produktinformation

Dobbelt stikkontakt til påbygning i hvid nem installation Her får du en dobbelt stikkontakt i hvid, der er klar til påbygning. Den er velegnet til både køkken, bryggers og værksted, hvor du har brug for ekstra strømudtag. Stikkontakten har Schuko/sidejor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 2-gang
EAN: 6438199003283
Varenr.: 2117003286
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid
129 kr
Til butik
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid billede

Produktinformation

Dobbelt stikkontakt i hvid til moderne hjem En dobbelt stikkontakt i hvid fra ABB Impressivo-serien er et sikkert valg, når du ønsker en smuk og funktionel løsning til hjemmets elinstallationer. Her får du en påbygningsmodel, der kombinerer et tidløst udt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: El-installationer
Farve: white
Størrelse: 2-gang
EAN: 6438199003283
Varenr.: 2117003286
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid
129 kr
Til butik
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid billede

Produktinformation

Dobbelt stikkontakt til påbygning i hvid ABB Impressivo Her får du en dobbelt stikkontakt til påbygning, som er velegnet til både køkken, bryggers eller værksted. Stikkontakten er udført i hvid, så den passer ind i moderne og funktionelle rum, hvor der e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 2-gang
EAN: 6438199003283
Varenr.: 2117003286
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB Impressivo dobbelt schuko stikkontakt, hvid
139 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid
139 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
STIKKONTAKT DOBBELT UDV. 16A HVID
154 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl121 kr121 krKøb
2BilligVVS DK129 kr129 krKøb
3LavprisVVS129 kr129 krKøb
4Greenline139 kr139 krKøb
5CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
6WATTOO.DK154 kr154 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid

PriceData har fulgt prisen på Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 118,53 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Stikkontakt Schuko dobbelt komplet udvendig 16A hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026121 kr
30. maj 2026121,79 kr1,79 kr (1%)
29. maj 2026120 kr1,79 kr (1%)
24. maj 2026121,79 kr1,21 kr (1%)
23. maj 2026123 kr1,21 kr (1%)
9. maj 2026121,79 kr3,26 kr (3%)
7. maj 2026118,53 kr4,47 kr (4%)
6. maj 2026123 kr4,47 kr (4%)
23. apr. 2026118,53 kr4,47 kr (4%)
22. apr. 2026123 kr4,47 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret