Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid

AV-Cables.dkStikdåserEAN: 5715663958913
Pris fra 83 krtil 146 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid
83 kr
Til butik
Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elworks
Kategori: WATTOO.DK Mrker Elworks
EAN: 5715663958913
Varenr.: 7828112513
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 1,5m hvid
94,61 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder - Hvid - 1,5 m
99 kr
Til butik
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder - Hvid - 1,5 m billede

Produktinformation

Stikdåsen med 6 runde udtag og afbryder giver dig fleksibel strømfordeling med lidt ekstra rækkevidde fra vægkontakten takket være det 1,5 m lange kabel. Med 6 udtag kan du tilslutte flere enheder på én gang, uden at stikdåsen fylder unødigt på gulvet eller bordet. Én afbryder til alle udtag Den indbyggede afbryder gør det nemt at slå strømmen til og fra for alle tilsluttede enheder på én gang. Dimensioneret til almindelige el-apparater Stikdåsen er beregnet til 230 V og en belastning på 10 A, hvilket passer til typiske elektriske apparater i hjem, kontor og værksted. Børnesikring i udtagene giver ekstra tryghed i miljøer, hvor der også færdes børn. I pakken: 1 stk. stikdåse med 6 udtag og 1,5 m kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Stikdåse 6 udtag
Artikel nr.: 7828112513
EAN: 5715663958913
Varenr.: 86403
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse 6 runde med jord med afbryder 1,5m, hvid
146 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK83 kr83 krKøb
2EL-GROSSISTEN94,61 kr94,61 krKøb
3Av-Cables DK99 kr99 krKøb
4CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid

PriceData har fulgt prisen på Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid i 161 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Stikdse med 6 runde udtag, jord, afbryder, 1,5 meter, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202683 kr11,61 kr (12%)
7. maj 202694,61 kr4,39 kr (4%)
6. maj 202699 kr4,39 kr (5%)
21. mar. 202694,61 kr47,39 kr (33%)
20. mar. 2026142 kr47,39 kr (50%)
17. mar. 202694,61 kr27,39 kr (22%)
16. mar. 2026122 kr27,39 kr (29%)
4. mar. 202694,61 kr27,39 kr (22%)
3. mar. 2026122 kr27,39 kr (29%)
10. feb. 202694,61 kr27,39 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret