Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m

AV-Cables.dkStikdåserEAN: 5715663957411
Pris fra 116,9 krtil 178 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 61,1 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.9 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse T8 5R med jord 5m hvid
116,9 kr
Til butik
Stikdåse T8 5R med jord 5m hvid billede

Produktinformation

Med børnesikring og vinklet stik. Med med ledningstype H05VV 3G1,5mm2.

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 5715663957411
Varenr.: 15841565442383
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m
129 kr
Til butik
Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m billede

Produktinformation

Få ekstra strømudtag samlet ét sted med denne stikdåse med 5 udtag, velegnet til hjem, kontor og værksted. Den er oplagt, når du har flere apparater, der skal tilsluttes samme stikkontakt. Med en kabellængde på 5 m kan stikdåsen nå ud til der, hvor du faktisk bruger dit udstyr, uden at du behøver flere forlængere. Sikker tilslutning i hverdagen Stikdåsen har beskyttelse med dansk jord, så dine enheder får korrekt jordforbindelse, når installationen understøtter det. Børnesikret design betyder, at udtagene er udformet, så det bliver sværere for små fingre at komme i kontakt med strømførende dele. Indendørs brug med IP20 IP20-klassificeringen betyder, at stikdåsen er egnet til tørre indendørs omgivelser, som typisk findes i hjem, kontor og værksted. Den hvide farve gør, at den falder diskret ind i de fleste rum. I pakken: 1 stk. stikdåse med 5 udtag og 5 m kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Stikdåse 5 udtag
Artikel nr.: 7828112762
EAN: 5715663957411
Varenr.: 86402
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse T8 5R med jord 5m, hvid
178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN116,9 kr116,9 krKøb
2Av-Cables DK129 kr129 krKøb
3CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m

PriceData har fulgt prisen på Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m i 113 dage. Laveste pris i perioden er 116,9 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 116,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Stikdåse T8 5R med jord - Hvid - 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026116,9 kr12,1 kr (9%)
6. maj 2026129 kr12,1 kr (10%)
21. mar. 2026116,9 kr61,1 kr (34%)
20. mar. 2026178 kr61,1 kr (52%)
17. mar. 2026116,9 kr61,1 kr (34%)
16. mar. 2026178 kr61,1 kr (52%)
4. mar. 2026116,9 kr61,1 kr (34%)
3. mar. 2026178 kr61,1 kr (52%)
10. feb. 2026116,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret