Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V

Sammenlign priser på Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V
22 kr
Til butik
Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V billede

Produktinformation

Stik til vores 230V Neon COB LED strip. Kan benyttes til max 50 meter strip. Leveres med stik og endestykke til den modsatte ende af LED strippen. Kan dæmpes med almindelig vægdæmper (fase/triac dæmpning). Dimensioner på boksen på ledningen: 3

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: 230V Enkeltfarvet LED strips
EAN: 5740031800075
Varenr.: 12401
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stik til 230V LED strip Neon COB inkl. endeprop, 2
22 kr
Til butik
Stik til 230V LED strip Neon COB inkl. endeprop, 2 billede

Produktinformation

Stik til vores 230V Neon COB LED strip. Kan benyttes til max 50 meter strip. Leveres med stik og endestykke til den modsatte ende af LED strippen. Kan dæmpes med almindelig vægdæmper (fase/triac dæmpning). Dimensioner på boksen på ledningen: 30 x 60 x 20...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Type COB & Tilbehør
EAN: 5740031800075
Varenr.: 15845326520655
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stik til 230V LED strip Neon COB inkl. endeprop, 2
22 kr
Til butik
Stik til 230V LED strip Neon COB inkl. endeprop, 2 billede

Produktinformation

Stikket til 230V LED strip Neon COB inklusiv endeprop er designet til nem og sikker tilslutning af LED strips med 230V driftsspænding. Produktet sikrer en stabil og holdbar forbindelse, som beskytter LED strippen mod støv og fugt, samtidig med at endeprop...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Type COB & Tilbehør
EAN: 5740031800075
Varenr.: 15110522306886

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk22 kr22 krKøb
2EL-GROSSISTEN22 kr22 krKøb
3EL-NETSALG22 kr22 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V

PriceData har fulgt prisen på Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V i 174 dage. Laveste pris i perioden er 21,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Stik til 230V LED strip Neon COB - Inkl. endeprop, 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202622 kr
27. maj 202621,5 kr
26. maj 202622 kr
23. maj 202621,5 kr
22. maj 202622 kr
8. maj 202621,5 kr
7. maj 202622 kr
30. apr. 202621,5 kr
29. apr. 202622 kr
1. apr. 202621,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret