Gå til hovedindhold

Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack

STIGABordtennisEAN: 7318688038448
Pris fra 82 krtil 119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stiga Bordtennisbolde Perform 40 6-Pack
82 kr
Til butik
Stiga Bordtennisbolde Perform 40 6-Pack billede

Produktinformation

Stiga - 1113-2110-06 - Bordtennisbolde - Perform 40 - 6-Pak - Høj Kvalitet - God Kontrol - Til Turneringer

Produktspecifikationer

Mærke: STIGA
Artikel nr.: 1113-2110-06
EAN: 7318688038448
Varenr.: 1002926895
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stiga bold BALL PERFORM 3-STAR 6-pak
82,26 kr
Til butik
Gå til Fitnessgruppen.dk - Fitnessudstyr
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack
-8%119 kr
Før 130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK82 kr82 krKøb
2CS MEGASTORE DK82,26 kr121,26 krKøb
3Fitnessgruppen.dk - Fitnessudstyr119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack

PriceData har fulgt prisen på Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack i 84 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Stiga - Perform 3-star Bordtennisbolde - 6 Pack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202682 kr
22. maj 202682,26 kr36,74 kr (31%)
21. maj 2026119 kr36,74 kr (45%)
12. maj 202682,26 kr
11. maj 202682,18 kr
9. maj 202681,98 kr
4. maj 202681,66 kr36,34 kr (31%)
3. maj 2026118 kr39 kr (49%)
30. apr. 202679 kr40 kr (34%)
27. apr. 2026119 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret