Gå til hovedindhold

STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat

StigaBordtennisbatEAN: 7318688027756
Pris fra 127 krtil 132 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 10. apr.

Sammenlign priser på STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat
-12%127 kr
Før 144 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat billede

Produktinformation

STIGA Trick Concave 2-stjernet bat - Et rigtig godt Allround bat Stiga Evolve med konkavt greb er et rigtig godt Allround bat, med masser af kontrol og touch på bolden - Et godt bat til begynderen og hobbyspilleren, som gerne vil have et lidt bedre bat. K...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shuffleboard
EAN: 7318688027756
Varenr.: 3225
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stiga Bordtennisbat Evolve 1-Star
127 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stiga Table Tennis Bat Evolve 1-Star
127 kr
Til butik
Stiga Table Tennis Bat Evolve 1-Star billede

Produktinformation

STIGA-bordtennisbattet giver fremragende kontrol til allroundspillere. 1-stjernet rating 5-lags bladkonstruktion Konkavt håndtag Ideel til allround-spillere Forbedret følelse og kontrol Bordtennisbattet Evolve 1-Star er designet til spillere, der søger en balance mellem kontrol og følelse. Med en 1-stjernet rating har dette bat en 5-lags bladkonstruktion, der giver holdbarhed og ydeevne. Det konkave håndtag sikrer et behageligt greb, hvilket gør det perfekt til allroundspillere, der ønsker at forbedre deres spil. Uanset om du træner eller konkurrerer, giver dette bat den nødvendige kontrol til at forbedre dine færdigheder på bordet.

Produktspecifikationer

Mærke: Stiga
Kategori: Sport Fitness
Artikel nr.: 1211-8318-01
EAN: 7318688027756
Varenr.: 3374057
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stiga racket EVOLVE 1-STAR
132 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HomeX.dk127 kr127 krKøb
2CompuMail DK127 kr127 krKøb
3Proshop DK127 kr166 krKøb
4CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat

PriceData har fulgt prisen på STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat i 137 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for STIGA Evolve 1-stjernet bordtennisbat - Et rigtig godt Allround bat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026127 kr5 kr (4%)
29. apr. 2026122 kr3 kr (3%)
10. apr. 2026119 kr8 kr (6%)
3. apr. 2026127 kr3 kr (2%)
29. mar. 2026130 kr7 kr (5%)
1. feb. 2026137 kr1 kr (1%)
17. jan. 2026138 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret