Gå til hovedindhold

LogiLink Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black

LogiLinkAdaptereEAN: 4052792040463
Pris fra 10 krtil 96 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (90% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink 3.5mm/2.5mm, 3.5mm, 2.5mm, Sort
10 kr
Til butik
LogiLink 3.5mm/2.5mm, 3.5mm, 2.5mm, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Adaptere
Farve: 1
Artikel nr.: CA1102
EAN: 4052792040463
Varenr.: 4521828
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink 2,5mm-hona - 3,5mm-hane Stereo
-54%18 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
2,5 mm hun - 3,5 mm han stereo
39 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black
96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK10 kr49 krKøb
2Teknikproffset DK18 kr67 krKøb
3Estore DK39 kr39 krKøb
4INphone.dk96 kr96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black

PriceData har fulgt prisen på Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black i 172 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 47% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Stereo headset adapter - 3.5 mm male to 2.5 mm female, black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202610 kr4 kr (29%)
17. maj 202614 kr5 kr (26%)
5. maj 202619 kr1 kr (6%)
2. maj 202618 kr1 kr (5%)
11. apr. 202619 kr9 kr (32%)
13. dec. 202528 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret