Gå til hovedindhold

Trodat Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt

TrodatKontorforsyningEAN: 4891902310702
Pris fra 73,75 krtil 107,44 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33,69 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Deskmate Stempel Betalt - Rød tekst
73,75 kr
Til butik
Deskmate Stempel Betalt - Rød tekst billede

Produktinformation

Nyt design i Printy stempler med populære standardtekster. 2-farvet print i blåt og rødt. Letvægtsstempel der skåner dine skuldre og håndled.

Produktspecifikationer

Kategori: Stempler
EAN: 4891902310702
Varenr.: 15470719
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stempel Deskmate Betalt rød tekst
94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stempel Deskmate m/tekst Betalt
102,7 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt
107,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S73,75 kr73,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
3RedOffice Konpap102,7 kr102,7 krKøb
4Hertels Boresko107,44 kr107,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt

PriceData har fulgt prisen på Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt i 150 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 107,44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 73,75 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Stempel Imprint 11 med rød Tekst Betalt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 202673,75 kr13,75 kr (23%)
25. mar. 202660 kr36,46 kr (38%)
24. mar. 202696,46 kr36,46 kr (61%)
14. mar. 202660 kr36,46 kr (38%)
13. mar. 202696,46 kr36,46 kr (61%)
1. mar. 202660 kr47,44 kr (44%)
28. feb. 2026107,44 kr47,44 kr (79%)
16. feb. 202660 kr14,94 kr (20%)
3. feb. 202674,94 kr11,94 kr (19%)
1. feb. 202663 kr11,94 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret