Gå til hovedindhold

Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear

SteltonBagepladerEAN: 5709846033306
Pris fra 149 krtil 202 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 24. maj

Sammenlign priser på Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stelton Pilastro Ovnfast Fad - 19,7 cm
149 kr
Til butik
Stelton Pilastro Ovnfast Fad - 19,7 cm billede

Produktinformation

Dette smukke fad er velegnet til ovnen og udstråler samtidig elegance på bordet. Borosilikat glas Længde: 19,7 cm Højde: 5,7 cm Bredde: 17,3 cm Tåler fryser, mikroovn og almindelig ovn Tåler opvaskemaskine

Produktspecifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Ovnfast fad
EAN: 5709846033306
Varenr.: 5709846033306
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stelton Pilastro Ovnfast Fad - 19,7 cm
149 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stelton - Pilastro ovnfast fad L 19.7 cm klar
-43%154 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stelton - Pilastro ovnfast fad L 19.7 cm klar billede

Produktinformation

Ovnfast fad fra Pilastro-serien skiller sig ud med deres velkendte design og elegante riller, hvilket gør dem til et æstetisk højdepunkt, der harmonerer perfekt med resten af den smukke serie. Designet af Francis Cayouette tilføjer ikke kun visuel imponer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stelton
EAN: 5709846033306
Varenr.: ST-X-517
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear
-25%202 kr
Før 269,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kai Berntsen ApS149 kr149 krKøb
2HvidevareShoppen.dk149 kr149 krKøb
3Rikki Tikki Shop154 kr154 krKøb
4KitchenTime DK202 kr251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear

PriceData har fulgt prisen på Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear i 86 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Stelton Pilastro ovnfast fad 17,3x19,7 cm Clear de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026149 kr24 kr (19%)
24. maj 2026125 kr24 kr (16%)
23. maj 2026149 kr24 kr (19%)
14. maj 2026125 kr24 kr (16%)
9. mar. 2026149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret