Gå til hovedindhold

Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning

FiskarsRingeEAN: 6424002018759
Pris fra 201 krtil 429,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 228,95 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars FunctionalForm Frying Pan - 26 cm
201 kr
Til butik
Fiskars FunctionalForm Frying Pan - 26 cm billede

Produktinformation

Functional Form er en bred vifte af redskaber, der letter og bringer glæde i køkkenet FF stegepande 26 cm med plastfri, keramisk belægning (Ceratec) er velegnet til alle former for hverdagsmadlavning. Gode non-stick egenskaber. Hus lavet af 90% genanvendt rustfrit stål. Max stegetemperatur 270°C. Max ovntemperatur 150°C. Fremstillet i Finland. Specifikationer: - Plastfri - Keramisk belægning (Ceratec) - Gode non-stick egenskaber - Krop lavet af 90% genanvendt rustfrit stål - Max stegetemperatur 270°C - Max ovntemperatur 150°C - Fremstillet i Finland...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1072311
EAN: 6424002018759
Varenr.: 3415345
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Functional Form keramisk stegepande 26 cm
-56%209 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Functional Form 26 cm keramisk stegepande 1072311
218 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Stekpanna FF 26 cm keramisk 1072311
-13%294 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning
-22%319 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning
-21%339 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stegepande FF 26 cm keramik 1072311
349 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Functional Form - Stegepande - Induktion - 26 Cm
429,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK201 kr240 krKøb
2KitchenTime DK209 kr258 krKøb
3CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb
4Teknikproffset DK294 kr353 krKøb
5Boligcenter DK319 kr319 krKøb
6Vivas DK339 kr418 krKøb
7Estore DK349 kr349 krKøb
8Gucca.dk429,95 kr429,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning

PriceData har fulgt prisen på Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning i 178 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Stegepande 26 cm - Fiskars Functional Form med keramisk belægning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026201 kr5 kr (2%)
22. maj 2026206 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026201 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026203 kr6 kr (3%)
10. apr. 2026197 kr24 kr (11%)
9. apr. 2026221 kr6 kr (3%)
8. apr. 2026215 kr6 kr (3%)
24. mar. 2026221 kr10 kr (4%)
18. mar. 2026231 kr7 kr (3%)
17. mar. 2026224 kr13 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret