Gå til hovedindhold

SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch

SteelSeriesTastaturerEAN: 5707119039123
Pris fra 1.011 krtil 1.269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 994 kr 18. mar.

Sammenlign priser på SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1011 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Steelseries Apex 5 Tastatur Mekanisk RGB Kablet
1.011 kr
Til butik
Steelseries Apex 5 Tastatur Mekanisk RGB Kablet billede

Produktinformation

Steelseries Apex 5. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk. Type af baggrundslys: RGB LED, Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: Sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Artikel nr.: 281461
EAN: 5707119039123
Varenr.: 1002562285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch
1.030 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SteelSeries Apex 5 gaming-tastatur - USB, fuld størrelse, sort
-1%1.149 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SteelSeries Apex 5 gaming-tastatur - USB, fuld størrelse, sort billede

Produktinformation

Steelseries Apex 5. Tastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %). Tastatur stil: Lige. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB, Tastatur nøglekontakt: Mekanisk. Type af baggrundslys: RGB LED, Håndledsstøtte. Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: SortTastaturAktiveringskraft: 50 gAnbefalet brug: SpilEnhedsgrænseflade: USBForbindelsesteknologi: LedningsførtMultimedietaster: JaNøgle rejseafstand: 2 mmNumerisk tastatur: JaPegeredskab: IngenRul rundt: 24-tasters rolloverTastatur formfaktor: Fuld størrelse (100 %)Tastatur nøglekontakt: MekaniskTasternes holdbarhed: 20 Million karaktererWindows taster: JaDesignBaggrundsfarve: FlereBaggrundslys: JaHåndledsstøtte: JaIndbygget skærm: JaJusterbar tastaturhøjde: JaMateriale: AluminiumOverfladefarvning: MonokromatiskProduktfarve: SortSkærmtype: OLEDTastatur stil: LigeType af baggrundslys: RGB LEDFunktionerAnti-ghosting: JaStrømstyringStrømkilde type: USBMusMus inkluderet: IngenSystemkravUnder...

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.39g
EAN: 5707119039123
Varenr.: 2012039
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SteelSeries Apex 5 gaming-tastatur - USB, fuld størrelse, sort
-1%1.169 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Steelseries Apex 5 Tastatur Mekanisk RGB Kablet
1.269 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SteelSeries Apex 5 Tastatur Hybrid mekanisk - GEEKD.dk
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.011 kr1.011 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.030 kr1.030 krKøb
3Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
4Vivas DK1.169 kr1.238 krKøb
5Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
6Geekd1.269 kr1.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch

PriceData har fulgt prisen på SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch i 182 dage. Laveste pris i perioden er 965 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.070 kr.

Den nuværende pris på 1.011 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for SteelSeries Apex 5 - Tastatur - med display - bagbelyst - USB - tastkontakt: Hybrid Blue Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.011 kr9 kr (1%)
2. jun. 20261.020 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.019 kr10 kr (1%)
27. maj 20261.009 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.018 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.007 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.015 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.023 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.032 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.033 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret