Gå til hovedindhold

T1A Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

T1ABærbare computereEAN: 5711603084506
Pris fra 1.949 krtil 2.039 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1949 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Prodesk 600 G4 SFF Core i5 I5-8500T 8GB 256GB Intel HD Graphics 630 Windows 11 Pro
1.949 kr
Til butik
HP Prodesk 600 G4 SFF Core i5 I5-8500T 8GB 256GB Intel HD Graphics 630 Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP Prodesk 600 G4 - SFF Core i5 I5-8500T / op til 3.5 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - HD Graphics 630 - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: ingen - istandsat - T1A

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Artikel nr.: D-HPPD600G4-MU-T101
EAN: 5711603084506
Varenr.: 1003760438
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

HP Prodesk 600 G4 - SFF Core i5 I5-8500T / op til 3.5 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - HD Graphics 630 - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: ingen - istandsat - T1AGenereltProduktmodel: SFFType: Personal computerProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 6-coreClock-frekvens: 3 GHzCPU: Intel Core i5 (8. Gen) 8500Maks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 4.1 GHzCachehukommelseCache pr. processor: 9 MBInstalleret størrelse: 9 MBRAMInstalleret størrelse: 8 GBHarddiskKapacitet: 1 x 256 GBType: SSDOptisk lagringType: Intet optisk drevMonitorMonitortype: Ingen.Grafik controllerGrafik-processor: Intel UHD Graphics 630DiverseOverensstemmelsesstandarder: ISO 9001ISO 14001ISO 27001GDPRPristype: T1A - istandsatOperativsystem / ProgrammerMed OS: Windows 11 Pro (Microsoft Authorized Refurbisher (MAR))ProducentgarantiService & Support: Be...

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare
Vægt: 4.71g
EAN: 5711603084506
Varenr.: 1991608
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

HP Prodesk 600 G4 - SFF Core i5 I5-8500T / op til 3.5 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - HD Graphics 630 - Gigabit Ethernet - Win 11 Pro - skærm: ingen - tastatur: ingen - istandsat - T1AGenereltProduktmodel: SFFType: Personal computerProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 6-coreClock-frekvens: 3 GHzCPU: Intel Core i5 (8. Gen) 8500Maks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 4.1 GHzCachehukommelseCache pr. processor: 9 MBInstalleret størrelse: 9 MBRAMInstalleret størrelse: 8 GBHarddiskKapacitet: 1 x 256 GBType: SSDOptisk lagringType: Intet optisk drevMonitorMonitortype: Ingen.Grafik controllerGrafik-processor: Intel UHD Graphics 630DiverseOverensstemmelsesstandarder: ISO 9001ISO 14001ISO 27001GDPRPristype: T1A - istandsatOperativsystem / ProgrammerMed OS: Windows 11 Pro (Microsoft Authorized Refurbisher (MAR))ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 1 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: T1A
Kategori: Bærbare
Vægt: 4.71g
EAN: 5711603084506
Varenr.: 1991608
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Prodesk 600 G4 SFF Core i5 I5-8500T 8GB 256GB Intel HD Graphics 630 Windows 11 Pro
2.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.949 kr1.949 krKøb
2Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
3Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
4Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 2.355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.004 kr.

Den nuværende pris på 1.949 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Stationær pc HP ProDesk 600 G4 SFF - Core i5-8500, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.949 kr50 kr (3%)
5. maj 20261.999 kr40 kr (2%)
29. apr. 20262.039 kr73 kr (3%)
28. apr. 20262.112 kr81 kr (4%)
27. apr. 20262.193 kr74 kr (3%)
24. apr. 20262.119 kr74 kr (3%)
23. apr. 20262.193 kr74 kr (3%)
9. apr. 20262.119 kr74 kr (3%)
8. apr. 20262.193 kr162 kr (7%)
7. apr. 20262.355 kr86 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret