Gå til hovedindhold

StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount

StarTech.comTv- og skærmbeslagEAN: 0065030895354
Pris fra 315 krtil 331 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 31. mar.

Sammenlign priser på StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 315 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount
315 kr
Til butik
StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount billede

Produktinformation

Startech VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount Clamp - Secure Tablet Mount - Black - Monteringssæt (tabletsikkerhedsholder, vægtet plade) - for tablet - låsbar - plastik, stål - sort - skærmstørrelse: 7.9" - 12.5" - armmonterbar, standermonterbar, VESA-bøjlemonering - for Apple 11-inch iPad Pro (1. generation, 2. generation, 3. generation)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: TABLET-VESA-ADAPTER
EAN: 0065030895354
Varenr.: 1000718404
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com TABLET-VESA-ADAPTER - Maks 2 kg - Maks størrelse 7.9" - 12.5"
330 kr
Til butik
StarTech.com TABLET-VESA-ADAPTER - Maks 2 kg - Maks størrelse 7.9" - 12.5" billede

Produktinformation

Up to 2kg (4.4lb), 75x75/100x100 VESA Patterns, Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount Clamp, Secure Tablet Mount, Black, Monteringssæt (tabletsikkerhedsholder, vægtet plade), for tablet, låsbar, plastik, stål, sort, skærmstørrelse: 7.9", 12.5", armmonterbar, standermonterbar, VESA-bøjlemonering, for Apple 11-inch iPad Pro (1. generation, 2. generation, 3. generation)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Vaegbeslag AV Beslag AV Moebler
Artikel nr.: TABLET-VESA-ADAPTER
EAN: 0065030895354
Varenr.: 3112870
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Startech.com Tablet-vesa-adapter Holder Passiv Holder Tablet/umpc Sort
-0%331 kr
Før 331,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Startech Startech.com Tablet-vesa-adapter Holder Passiv Holder Tablet/umpc Sort billede

Produktinformation

Monter 7,9 til 12,5 tommer tablets sikkert på 75x75 eller 100x100 VESA-arme Låsbart klemfæste og manipulationssikre skruer modvirker tyveri i offentlige områder Fjederbelastet klemfæste passer til et område på 200 til 340 mm og op til 12 mm tykkelse Designet holder porte og frontkamera tilgængelige for fuld brug af tabletten Bakket op af 5 års garanti og flersproget support 24/5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Tabletholdere
Artikel nr.: TABLET-VESA-ADAPTER
EAN: 0065030895354
Varenr.: 5011316154

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK315 kr315 krKøb
2Proshop DK330 kr369 krKøb
3Dustin DK331 kr417,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount i 183 dage. Laveste pris i perioden er 261 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 315 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for StarTech.com VESA Mount Adapter for Tablets 7.9 to 12.5in - Up to 2kg (4.4lb) - 75x75/100x100 VESA Patterns - Universal Anti-Theft Tablet VESA Mount de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026315 kr40 kr (15%)
20. maj 2026275 kr39 kr (12%)
14. maj 2026314 kr7 kr (2%)
10. maj 2026307 kr7 kr (2%)
7. maj 2026314 kr15 kr (5%)
4. maj 2026299 kr15 kr (5%)
3. maj 2026314 kr15 kr (5%)
29. apr. 2026299 kr25 kr (9%)
28. apr. 2026274 kr25 kr (8%)
27. apr. 2026299 kr25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret