Gå til hovedindhold

StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol

Pris fra 615 krtil 806 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 604 kr 5. mar.

Sammenlign priser på StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 615 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com Universal Dock for 2.5/35in SATA & IDE HDD
615 kr
Til butik
StarTech.com Universal Dock for 2.5/35in SATA & IDE HDD billede

Produktinformation

USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs with UASP (UNIDOCKU33), Lagringskontrol, 2.5", 3.5", ATA / SATA 6Gb/s, 6 Gbit/s, USB 3.0, sort, for P/N: SVA12M5NA

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Harddisk tilbehoer
Artikel nr.: UNIDOCKU33
EAN: 0065030859813
Varenr.: 2476386
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol
619 kr
Til butik
StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol billede

Produktinformation

Startech Dual-Bay USB 3.0 to SATA and IDE Hard Drive Docking Station, USB Hard Drive Dock, External 2.53.5 SATA III and IDE (40 pin) SSDHDD Docking Station, Hot-Swap Hard Drive Bays - Top-Loading - Lagringskontrol - 2.5", 3.5" - ATA / SATA 6Gb/s - USB 3.0 - sort - for P/N: SVA12M5NA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: UNIDOCKU33
EAN: 0065030859813
Varenr.: 989526055
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech Usb 3.0 Hdd Dock 2.5/3.5 tommer Sata & Ide Uasp
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Startech Usb 3.0 Hdd Dock 2.5/3.5 tommer Sata & Ide Uasp billede

Produktinformation

Dobbelt top-loading-åbninger til 2,5 og 3,5 tommer SATA- og IDE-drev Få adgang til to drev samtidigt via USB 3.0 for hurtige filoverførsler UASP-understøttelse giver op til 70 % hurtigere læsehastigheder og reducerer CPU-belastningen Understøtter hot-swap og plug-and-play for hurtige drevudskiftninger Kompakt, opretstående design holder drevene væk fra dit skrivebord og sikrer et ryddeligt arbejdsområde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Adaptere
Artikel nr.: UNIDOCKU33
EAN: 0065030859813
Varenr.: 5010914077

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK615 kr654 krKøb
2CompuMail DK619 kr619 krKøb
3Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol i 153 dage. Laveste pris i perioden er 596 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 822 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 636 kr.

Den nuværende pris på 615 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for StarTech.com Universal Hard Drive for SATA and IDE - USB 3.0 Dock for 2.5"/3.5" HDDs/SSDs UASP (UNIDOCKU33) Lagringskontrol de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026615 kr16 kr (3%)
31. maj 2026631 kr6 kr (1%)
27. maj 2026637 kr9 kr (1%)
26. maj 2026628 kr12 kr (2%)
25. maj 2026616 kr21 kr (3%)
24. maj 2026637 kr2 kr (0%)
23. maj 2026639 kr6 kr (1%)
20. maj 2026645 kr32 kr (5%)
18. maj 2026613 kr9 kr (1%)
17. maj 2026622 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret