Gå til hovedindhold

StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort

Pris fra 364 krtil 431 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 7. maj

Sammenlign priser på StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 364 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort
364 kr
Til butik
StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort billede

Produktinformation

Startech M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) - Skruer og møtrikker for rack - sort - for P/N: RACK-18U-20-WALL-OA, RACK-21U-20-WALL-OA, RACK-24U-20-WALL-OA, RK12OD2, RK3236BKF

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: CABSCREWM6B
EAN: 0065030862080
Varenr.: 989904014
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com CABSCREWM6B M6 Installation Screw Set (50-Pack)
405 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech M6 X 12mm
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Startech M6 X 12mm billede

Produktinformation

50-pak med M6 x 12 mm skruer og burmøtrikker, så du har reservedele ved hånden Heltsort finish passer ind i racks og giver et pænt, professionelt udseende Inkluderer værktøj til isætning af burmøtrikker for hurtigere og nemmere montering Passer til standard serverracks og kabinetter og giver sikker fastgørelse af udstyr TAA-kompatibel, egnet til offentlige indkøb og GSA Schedule-køb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: CABSCREWM6B
EAN: 0065030862080
Varenr.: 5011004806

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK364 kr364 krKøb
2Proshop DK405 kr444 krKøb
3Dustin DK431 kr517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 364 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for StarTech.com M6 Cage Nuts and Screws - 50 Pack - 12mm Rack Screws and Cage Nuts - Black (CABSCREWM6B) Skruer og møtrikker for rack Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026364 kr1 kr (0%)
17. maj 2026365 kr1 kr (0%)
15. maj 2026364 kr1 kr (0%)
14. maj 2026365 kr1 kr (0%)
10. maj 2026364 kr20 kr (6%)
9. maj 2026344 kr1 kr (0%)
7. maj 2026343 kr9 kr (3%)
6. maj 2026352 kr4 kr (1%)
5. maj 2026356 kr4 kr (1%)
4. maj 2026352 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret