Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar

StarTech.comTv- og skærmbeslagEAN: 0065030904414
Pris fra 218 krtil 282 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar
218 kr
Til butik
Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Fodstøtter
Farve: 2
Artikel nr.: 1AHC-DESK-ARM-REST
EAN: 0065030904414
Varenr.: 21444864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com Adjustable Arm Rest For Desk Clamp-On Install/No Drilling mounting kit - black - Maks 5 kg - Maks størrelse
282 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb
2Proshop DK282 kr321 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar i 176 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 442 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Startech Adjustable Arm Rest For Desk, Clamp-On Install/No Drilling - Monteringssæt (armstøtte) - plastik, aluminium, stål - sort - skrivebordsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026218 kr64 kr (23%)
30. maj 2026282 kr64 kr (29%)
29. maj 2026218 kr4 kr (2%)
28. maj 2026222 kr4 kr (2%)
27. maj 2026226 kr1 kr (0%)
7. maj 2026227 kr32 kr (12%)
6. maj 2026259 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026262 kr17 kr (6%)
9. apr. 2026279 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026278 kr164 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret